Pouze pro vyvolené: Jak klienti testují Bugatti Chiron?

Tak výjimečná značka, jakou je Bugatti, musí potenciálním zákazníkům poskytnout rovněž výjimečné zážitky. Takto zkoušejí jeho nové modely.

Po dlouhém období, během kterého byli lidé odkázáni na komunikaci na dálku a digitální prezentace, se konečně rozjíždějí i klasické prezentace, při kterých je možné si auta pořádně osahat a vyzkoušet. To je zvláště důležité u značky typu Bugatti, jejíž zákazníci platí za svá nová auta desítky milionů korun. Zřejmě sice nehrozí, že by u této automobilky kdy kupovali zajíce v pytli, ale vlastní zkušenost s vozem před jeho koupí jim určitě přijde vhod.

I růžové Bugatti Chiron může být vkusné. Toto nechal zákazník vyrobit pro svou ženu

I růžové Bugatti Chiron může být vkusné. Toto nechal zákazník vyrobit pro svou ženu

Akce, na níž je možné pořádně nasát atmosféru, kvalitu i rychlost modelu Chiron, se nyní koná v bývalém cisterciáckém opatství Abbaye des Vaux de Cernay zhruba 50 kilometrů jihozápadně od Paříže. Historie tohoto místa sahá až do 11. století, nyní jde o luxusní hotel, v jehož okolí klienti Bugatti zkoušeli Chiron Sport a Chiron Pur Sport. Tyto testovací jízdy jsou první z road show, kterou značka chystá napříč Evropou. Paříž a její okolí má pro francouzskou automobilku historický význam, otevřela zde svůj první showroom v Avenue Montaigne téměř před sto lety.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Ford Explorer 3.0 V6 EcoBoost Hybrid: Obr se bez zásuvky neobejde

Ford Explorer 3.0 V6 EcoBoost

Je vám Ford Galaxy malý? Chcete plnotučné SUV s výkonem Mustangu? Milujete ticho? Pokud jste odpověděli třikrát ano, vlajková loď americké značky na českém trhu může být to pravé.

včera | Richard Herbich
TEST SsangYong Korando 1.5 T-GDI 4x4: Vše, co potřebujete. Za míň, než čekáte

SsangYong Korando 1.5 TGDI

SsangYong Korando se hlásí v redakční garáží počtvrté. Tentokrát v plné náloži jako borec se čtyřkolkou a automatem.

16.  4.  2021 | Vladimír Kadera | 1 příspěvek
TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG R-Line Variant: Nejlepší jízda na trhu?

VW Golf 1.5 eTSI DSG R-Line Variant

Volkswagen Golf Variant prodělal mezigeneračně více změn, než se může na první pohled zdát. Vyzkoušeli jsme sportovněji střiženou verzi R-Line se 150koňovým turbobenzinem a popravdě toho není moc ke kritizování.

14.  4.  2021 | Jan Mička