Potvrzeno, Peugeot 308 přijede také jako SUV

Francouzská automobilka Peugeot chce být více rodinná a také chce jít více s dobou. Proto představí nástupce modelu 307, tedy Peugeot 308 ve verzi malého SUV. Původní informace tuto variantu naznačovaly, ovšem definitivní potvrzení přišlo až nyní.

Model by měl nést označení Peugeot 3008, aby jasně ukazoval do jakého segmentu míří. Peugeot má totiž v současnosti velké SUV s názvem 4008 a nový model by se tak zařadil pod něj.

Jelikož půjde o opravdové SUV nabídne Peugeot jak náhon přední nápravy, tak i připojitelný náhon na všechna kola.

V paletě motorů najdeme v podstatě to samé, co nabídne model 308. V budoucnu se ovšem pro SUV počítá také s pohonem na E85 a také s hybridním pohonem, který ovšem bude spojovat elektromotor a naftový agregát.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků