Potřebujete vysokozdvižné vozíky? Pořiďte je levněji na specializovaném bazaru

Máte svou provozovnu, sklad či jiný podnik, kde využijete vysokozdvižný vozík?
Potřebujete vysokozdvižné vozíky? Pořiďte je levněji na specializovaném bazaru

Zauvažujte nad jeho pořízením. A protože jde o finančně náročný stroj, jistě se hodí návod, jak ušetřit a přesto zakoupit funkční vozíky, které nějakou dobu vydrží. V článku najdete tip na specializovaný bazar, kde kromě samotných vozíků nabízí i potřebný servis a vše potřebné. Jak to funguje a co patří mezi hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku. 

Více typů vysokozdvižných vozíků

S vozíky je to podobně jako s automobily a existuje několik různých typů. Každý z nich má své přednosti i nevýhody. Příkladem jednoduché varianty jsou například ručně vedené vozíky, které mohou být vysoko i nízkozdvižné. Ty jsou vhodné pro manipulaci s lehčími a menšími předměty na kratší vzdálenosti. Praktičtějšími a více využívanými vysokozdvižnými vozíky jsou ty s plošinkou, nebo rovnou s místem pro pohodlné sezení člověka, který vozík ovládá. U klasických vysokozdvižných vozíků ještě záleží na tom, jakou energii využívají pro svůj pohyb a zvedání břemen. Hodně používané jsou elektrické vozíky. Dalšími typy jsou dieselový nebo plynový vysokozdvižný vozík.

To, jaký typ bude nejvhodnější zrovna pro vaše použití, záleží na několika faktorech. Předem zvažte, jestli budete moci vozík pohodlně dobíjet, jaký náklad bude přepravovat, do jaké výškové úrovně bude pracovat a jak bude ovládán. Prohlédněte si nabídku a svou představu porovnejte i s cenou konkrétních modelů, ať přesně víte, z čeho můžete vybírat. Velkou výhodou je, že při výběru z bazaru nemusíte platit plnou cenu jako v případě nových zařízení, takže znatelně ušetříte a získáte prostor k pořízení třeba i více kousků pro pohodlný provoz.

Proč se rozhodnout pro pořízení vysokozdvižného vozíku z bazaru?

Jestli chcete vylepšit svůj provoz, sklad či cokoliv jiného pořízením vysokozdvižného vozíku, jde o větší investici podobně, jako při nákupu automobilu. I tady však máte volbu mezi naprosto novým, ale o poznání dražším strojem, nebo vozíkem z bazaru. Vysokozdvižný vozík bazar STILL nabízí všechny vozíky s jasnou historií, takže přesně víte, co mají za sebou. Před přidáním do prodejní nabídky je každý kousek pečlivě prověřen a oservisován odborníky. Každý prodávaný model je plně funkční a celkový stav je shrnut do určité kategorie pro přehledné řazení na webu. Klasifikace stavu je označována jako bronzová, stříbrná nebo zlatá.

Pokud opravdu spěcháte, je pro vás rovnou připravena kategorie k okamžitému odběru, kde jsou vozíky, pro které si můžete po domluvě ihned přijet. V detailním popisu najdete všechny podstatné parametry týkající se rozměrů i způsobu nabíjení či dalších specifik. Důkladně si prostudujte všechny údaje, ať máte jistotu, že vybíráte opravdu správně a získáte přístroj pro vylepšení činností ve vašem provozu. Nakoupit můžete i více typů a rozmístit je po pracovišti tak, aby se vzájemně doplňovaly.

Bezproblémové financování

Bazarový vysokozdvižný vozík si můžete pořídit za vlastní finanční prostředky, nebo využít jiné možnosti financování. K dispozici jsou i jiné možnosti financování, jako například finanční leasing. Alternativou je pořízení vozíku na oblíbený operativní leasing. Tehdy si vlastně kupujete využívání vozíku, ale neřešíte starosti s případnými riziky plynoucími z koupě. Promyslete si, co bude nejlepší zrovna ve vašem případě, a pusťte se do pořízení potřebného vybavení. Díky specializovanému bazaru je vše mnohem jednodušší a máte jistotu, že vybíráte z prověřených strojů, což je mnohem výhodnější v porovnání s odkupem vozíků po jiné firmě či jednotlivci, kdy nemáte garanci téměř ničeho.

Kompletní servis jako při zakoupení nového vozíku

Dalším bonusem k pořízení vysokozdvižného vozíku z bazaru je možnost využití kompletních služeb společnosti STILL pro bezproblémový provoz vašich nově získaných zařízení. Máte tak k dispozici služby, které jsou téměř srovnatelné se servisem a péčí, jaké se můžete těšit při pořízení naprosto nového vozíku. A jakmile už vozík nebudete potřebovat, můžete ho nabídnout k výkupu a usnadnit si tak starosti s vlastním soukromým prodejem. Díky vhodnému servisu je možné značně prodloužit úspěšnou životnost a fungování vozíku, což opět šetří další finance a starosti a to je v každém podnikání jistě velká výhoda.

A jak udržovat vozíky čisté a v pořádku? Pomůže pravidelný profesionální servis

O vysokozdvižný vozík je potřeba pravidelně pečovat, aby byl v dobrém stavu a mohlo se s ním optimálně pracovat. Firma STILL nabízí kompletní servis a řešení problémů s vozíky. Jde o specializované profesionály, kteří přesně ví, kde může být problém a jak ho efektivně odstranit.

Zároveň je potřeba udržovat také čistotu vozíků, což je důležité hlavně při práci v čistém prostředí a s potravinami. O pravidelné ekologické mytí vozíků se také postará společnost STILL. Mají totiž k dispozici speciální mobilní myčku manipulační techniky, která si poradí i s úskalím spojeným s očistou těchto specifických zařízení se spoustou zákoutí. Jde o šetrné a ekologické mytí splňují všechny náročné legislativní předpisy, takže se nemusíte bát, že něco děláte špatně.

Po přečtení tohoto článku již máte tip na společnost, která vám pomůže se všemi starostmi ohledně vysokozdvižných vozíků. Sami už nemusíte řešit hledání servisu nebo myčky, protože obě činnosti nabízí specializovaná společnost. Nespornou výhodou je samozřejmě možnost nakoupit si bazarový vozík s jasnou historií za příjemnou cenu.

TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

včera | Jan Mička | 38 příspěvků
Minitest Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro: Oko potěší. Ale co další smysly?

Audi Q3 Sportback 45 TFSI quattro

Trh SUV-kupé se rychle rozrůstá. Svého dalšího zástupce teď sype z rukávu Audi.

16.  1.  2020 | Vladimír Kadera | 19 příspěvků
TEST Renault Clio 1.0 TCe 100: Nový vrchol třídy? I Fabia může tiše závidět!

Renault Clio 1.0 TCe

Pravidlem je vyměnit nárazníky a tvářit se, že máte úplně nové auto. Renault na to šel s pátou generací Clia obráceně. Od základů nově vyvinutý vůz zabalil do povědomého tvaru a chce s ním navázat na předchůdce. V zájmu Francouzů by nicméně mělo být, aby se jim to v případě tříválcové pohonné jednotky raději nepovedlo.

14.  1.  2020 | Miro Mihálik | 70 příspěvků