Poštu budou v Anglii rozvážet avie

Podle Novinek budou poštu v Anglii vozit nové vozy české tradiční značky Avia. Britská společnost Royal Mail má ve svém vozovém parku přes třicet tisíc vozů a naše avie budou patřim k nim. Jen letos se park rozšíří o tři stovky vozů, přičemž Avia je jedním ze dvou dodavatelů. Zatím obdržela česká firma objednávku na 25 vozů, celkový počet poptávaných vozů ale nechce vedení prozradit.

Avii letos odkoupila společnost Odien Capital Partners od korejského Daewoo; to je také důvod, proč byl název korejské společnosti vypuštěn z názvu a zůstala pouze Avia. Současně se také automobilka vrátila k původnímu logu.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků