Postaví Mercedes-Benz a McLaren další sportovní vůz?

Automobilky Mercedes-Benz a McLaren spojily síly při stavbě modelu SLR McLaren. Ten se v tuto chvíli usazuje na trhu a lidé z Mercedesu i McLarenu dohlíží na jeho úspěšný start (a že úspěšný je). Budoucnost nicméně žádá nové projekty, proto obě strany uvažují nad prohloubením vzájemné spolupráce a stavbou nového modelu, který bude umístěn mezi Mercedesem-Benz SL a SLR McLaren. Ačkoliv žádné definitivní rozhodnutí nepadlo, je možné, že v rámci hledání nových zákazníků a skulin na trhu další, zřejmě levnější a méně výkonný derivát současného SLR McLaren vznikne.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Dostane Mercedes-Benz SLR McLaren bratříčka?

Mercedes-Benz SLR McLaren se nedostatku zájmu obávat nemusí, právě naopak. Zákazníci, kteří dnes zaplatí zálohu na svůj nový vůz, si na něho hezkou chvíli počkají, neboť výrobce podcenil poptávku. Celkem plánují automobilky vyrobit 3500 kusů tohoto skvostu, z nichž několik zamíří rovněž do České republiky. Čeští zákazníci totiž projevili o velmi rychlý a velmi drahý automobil nebývalý zájem. Pokud se pozorně rozhlédnete kolem sebe, nějaké SLR možná už brzy spatříte. Více informací o voze naleznete v naší starší zprávě.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků