Postaví Bugatti ještě rychlejší vůz než Veyron?

Svět obletěly informace, že Bugatti má v plánech postavit rychlejší vůz, než je Veyron. Tohle je poněkud zajímavé, protože problémy při vývoji právě tohoto modelu a celkové předražení vývoje nebyly pro automobilku (a ani pro celý koncern) zanedbatelné.

Vůz by měl technicky vycházet právě z Veyronu, ale jeho výkon by se měl dostat až na hodnotu 1175 koní a maximální rychlost pokořit 410 km/h. Co je ale důležité, supervýkonný stroj by neměl být luxusním GT, jakým právě Veyron je, ale nekompromisním strojem určeným především pro okruhy. Zda se Bugatti do projektu pustí nebo ne, bychom se měli dovědět již brzy. Pokud se tak stane, bude před námi s velkou jistotou stát nový nejdražší automobil světa.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků