Postaví Bugatti ještě rychlejší vůz než Veyron?

Svět obletěly informace, že Bugatti má v plánech postavit rychlejší vůz, než je Veyron. Tohle je poněkud zajímavé, protože problémy při vývoji právě tohoto modelu a celkové předražení vývoje nebyly pro automobilku (a ani pro celý koncern) zanedbatelné.

Vůz by měl technicky vycházet právě z Veyronu, ale jeho výkon by se měl dostat až na hodnotu 1175 koní a maximální rychlost pokořit 410 km/h. Co je ale důležité, supervýkonný stroj by neměl být luxusním GT, jakým právě Veyron je, ale nekompromisním strojem určeným především pro okruhy. Zda se Bugatti do projektu pustí nebo ne, bychom se měli dovědět již brzy. Pokud se tak stane, bude před námi s velkou jistotou stát nový nejdražší automobil světa.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků