Postaví Bugatti ještě rychlejší vůz než Veyron?

Svět obletěly informace, že Bugatti má v plánech postavit rychlejší vůz, než je Veyron. Tohle je poněkud zajímavé, protože problémy při vývoji právě tohoto modelu a celkové předražení vývoje nebyly pro automobilku (a ani pro celý koncern) zanedbatelné.

Vůz by měl technicky vycházet právě z Veyronu, ale jeho výkon by se měl dostat až na hodnotu 1175 koní a maximální rychlost pokořit 410 km/h. Co je ale důležité, supervýkonný stroj by neměl být luxusním GT, jakým právě Veyron je, ale nekompromisním strojem určeným především pro okruhy. Zda se Bugatti do projektu pustí nebo ne, bychom se měli dovědět již brzy. Pokud se tak stane, bude před námi s velkou jistotou stát nový nejdražší automobil světa.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků