Poslední Range Rover druhé generace

Třináctého prosince opustil výrobní závod poslední Range Rover „současné“ generace, aby ho už v lednu 2002 nahradil nový model.
Poslední Range Rover druhé generace
Automobily Range Rover jsou známé i z českých silnic a jsou typickými zástupci luxusních off-roadů. Druhá generace Range Roveru byla představena v roce 1994 a celkem bylo Klepněte pro větší obrázek vyrobeno na půl miliónů kusů. Ocenění se Range Roveru dostalo i od médií.

V roce 1995 byl Range Rover vyhlášen nejlepším off-roadem časopisu What Car a „Nejlepší z Nejlepších“ amerického časopisu Robb Report. Zvláště ocenění amerického časopisu je v automobilce dobře hodnoceno, protože americký trh je pro odbyt velmi důležitý.

Nový Range Rover bude mít svoji premiéru v lednu 2002, tedy za necelý měsíc a na evropských trzích se začne prodávat počínaje patnáctým únorem 2002. Přesné datum uvedení na český trh zatím není známo stejně jako ceny jednotlivých provedení.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků