Poslední Range Rover druhé generace

Třináctého prosince opustil výrobní závod poslední Range Rover „současné“ generace, aby ho už v lednu 2002 nahradil nový model.
Poslední Range Rover druhé generace
Automobily Range Rover jsou známé i z českých silnic a jsou typickými zástupci luxusních off-roadů. Druhá generace Range Roveru byla představena v roce 1994 a celkem bylo Klepněte pro větší obrázek vyrobeno na půl miliónů kusů. Ocenění se Range Roveru dostalo i od médií.

V roce 1995 byl Range Rover vyhlášen nejlepším off-roadem časopisu What Car a „Nejlepší z Nejlepších“ amerického časopisu Robb Report. Zvláště ocenění amerického časopisu je v automobilce dobře hodnoceno, protože americký trh je pro odbyt velmi důležitý.

Nový Range Rover bude mít svoji premiéru v lednu 2002, tedy za necelý měsíc a na evropských trzích se začne prodávat počínaje patnáctým únorem 2002. Přesné datum uvedení na český trh zatím není známo stejně jako ceny jednotlivých provedení.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

dnes | Milan Lažanský
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků