Porsche Taycan vs. legendy. Nová reklama na Porsche vás donutí slintat blahem

Pokud chcete na dvě a půl minuty vypnout a kochat se, scrollujte až dolu a klikněte na „play“.

Automobilka Porsche bude vysílat reklamu na finále play-off amerického fotbalu Super Bowl. Stane se tak poprvé od roku 1997. Proč se Porsche po více jak dvaceti letech vrací? Nová reklama se jmenuje „Heist“, neboli loupež a hlavní hvězdou je nové Porsche Taycan, první elektromobil německé automobilky.

Porsche začíná dělat rozruch v Americe. Nový Taycan láká tisíce zákazníků Tesly

Porsche začíná dělat rozruch v Americe. Nový Taycan láká tisíce zákazníků Tesly

A právě Taycan je na americkém trhu pro Porsche velmi důležitý. Tamní obyvatelé mají v paměti utkvělou hlavně Teslu a Porsche jim nyní potřebuje ukázat, že to také umí a zároveň nabídne i něco navíc. To něco navíc má být řidičský zážitek na úrovni slavných modelů značky, což naznačuje nejnovější spot.

Porsche Taycan zostudilo Teslu v losím testu. Model S se mezi kužely ani nenaskládal

Porsche Taycan zostudilo Teslu v losím testu. Model S se mezi kužely ani nenaskládal

Vedle hlavní hvězdy této vtipné reklamy uvidíte i zástup modelů 911, hypersport 918 Hybrid či závodní 917. Reklama už je tedy veřejná a v prodloužené verzi ji najdete pod tímto odstavcem. Svou slavnostní premiéru ale bude mít až v pondělí 3. února, kdy šílenství okolo Super Bowlu vypukne.

TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

včera | Jan Mička | 48 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků
Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 30 příspěvků