Porsche svolává do servisů GT3 a GT3 RS

Ani německá automobilka Porsche se nevyvaruje konstrukčním problémům u svých vozů, které vyústí v tradiční svolávací akci. Po nedávných problémech s výfuky u modelu 911 přichází potíže s bezpečnostními pásy.

Dle dostupných informací mohou vícebodové bezpečnostní pásy u modelů GT3 a GT3 RS vykazovat funkční nedostatky. Ty spočívají v tom, že mechanismus, který pásy uvolňuje, se může zaseknout a pásy nejdou rozepnout. Tato vada se tak řadí k těm závažným, protože v případě nehody se může stát, že řidič nepůjde z vozu jednoduše vyprostit.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků