Porsche slaví nabíjecí výkon 1,21 GW odkazem na Návrat do budoucnosti. DeLorean nechybí

U všech Skotů! Porsche natočilo parádní video na oslavu sítě rychlonabíječek a pozvalo do něj dvě hvězdy legendárního sci-fi!

Patrně nejsme sami, komu naskakuje při poslechu legendárních tónů skladby od Alana Silvestriho husí kůže. A asi se mezi vámi najde řada lidí, kteří toužili po ikonickém nerezovém DeLoreanu. Obě tyto věci nechybí v novém videu od Porsche, kterým dává světu vědět, že je v síti rychlonabíječek Electrify America a Ionity k dispozici 1,21 gigawattu – tedy síla, která byla ve filmech Návrat do budoucnosti zapotřebí pro cestování časem.

Ve videu se objeví ještě herec Donald Fullilove, který v Návratu do budoucnosti hrál starostu Goldieho Wilsona. Datum zveřejnění videa také není náhodné, Marty McFly cestoval do budoucnosti 21. října. Ve snímku řídí Porsche Taycan, které díky své 800V architektuře nabízí nabíjení až 270 kW. Pro pořádek, v současnosti je v provozu 670 stanic Electrify America a 372 stanic Ionity.

Porsche

Porsche je německý výrobce sportovních automobilů. Firmu založil v roce 1931 Ferdinand Porsche. V roce 1961 vznikl první model legendární řady 911, která se stále vyrábí.

V roce 2009 Porsche – coby velmi profitabilní automobilku – ovládl Volkswagen.

Porsche 718 • Porsche 911 • Porsche Taycan • Porsche Panamera • Porsche Macan • Porsche Cayenne

Diskuze (2) Další článek: Za volantem Chevrolet Corvette C1: Je to kousavá mrcha, nebo pohodlné GT?

Témata článku: , , , , , , , , ,