Porsche rozšiřuje nabídku individuálních úprav. Postará se, abyste měli vždy originál

Vyjít zákazníkovi vstříc? Aby také ne, když u vás utrácí miliony. Program Exclusive Manufaktur umí vylepšit nové i staré vozy.

Každý slušnější výrobce luxusních nebo sportovních aut slyší na přání svých zákazníků. Ti často chtějí specifické úpravy, díky nimž jejich vůz skutečně vynikne. U značky Porsche se o tuto klientelu starají programy Tequipment a Exclusive Manufaktur, které nyní rozšiřují svou nabídku o nové služby.

Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Zákazník si může specifické prvky vybrat už při procesu objednávání nového auta, ale automobilka umí vyjít vstříc i majitelům starších modelů. Může jít o celopolepy, závodní čísla, osvětlené prahy, vlastní logo v projektorech ve zpětných zrcátkách nebo doplňky, které odpovídají stylu konkrétního vozidla.

Porsche se hlásí s pořádným retrem. Krátký filmeček pohladí nostalgické duše

Porsche se hlásí s pořádným retrem. Krátký filmeček pohladí nostalgické duše

Není větší problém připravit například Porsche Cayenne na terénní dobrodružství, u skutečných historiků se pak Porsche skrze divizi Classic stará převážně o renovace a dodávky originálních náhradních dílů. Jediným větším omezením v programu individualizace je odkazování na jiné automobilky a jejich specifické prvky. Porsche si vede pečlivé záznamy o veškeré zakázkové práci, aby zaručilo, že každý zákazník dostane unikát.

Porsche

Porsche je německý výrobce sportovních automobilů. Firmu založil v roce 1931 Ferdinand Porsche. V roce 1961 vznikl první model legendární řady 911, která se stále vyrábí.

V roce 2009 Porsche – coby velmi profitabilní automobilku – ovládl Volkswagen.

Porsche 718 • Porsche 911 • Porsche Taycan • Porsche Panamera • Porsche Macan • Porsche Cayenne

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Dacia Duster 1.3 TCe 130 4x4 N1: Řešení emisní otázky, ovšem s následky

Dacia Duster TCe 130 N1

Dacia od začátku letošního roku nabízí SUV Duster v užitkové variantě N1. Kde se verze vzala a jaká přináší omezení? To jsme zjišťovali v redakčním testu.

včera | Vladimír Kadera | 12 příspěvků
Dlouhodobý test Toyota Yaris 1.5 Hybrid: Zajetá! Super spotřeba je standard (1. díl)

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

S titulem evropské Auto roku 2021 (COTY) přichází velká zodpovědnost. A k tomu všemu nové Toyotě Yaris přibyl další úkol: sloužit po dobu šesti měsíců v naší redakci. Nyní přišel čas na první report.

20.  6.  2021 | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD Sport Line: Šetříme, teď už implicitně

Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD

V této chvíli už Cé-Er-Véčko ve vlastní konfiguraci koupíte jenom jako hybrid. Absence možnosti výběru starosvětského pohonného ústrojí sice zamrzí, ale budoucím majitelům to díky dobrému fungování zřejmě vadit nebude.

18.  6.  2021 | Richard Herbich | 12 příspěvků