Porsche po výbuchu obnovuje výrobu

Německá automobilka Porsche musela v úterý 26. 2. zastavit výrobu svého modelu 911 z důvodu výbuchu v lakovací peci svého výrobního závodu (celá zpráva). Obnovení výroby se odehrálo s pondělní ranní směnou. Celkově automobilka nevyrobila zhruba 600 vozů, ovšem tuto ztrátu dožene víkendovými směnami.

Důvodem výbuchu plynu byla technická závada, kdy došlo vlivem únavy materiálu k netěsnosti, přes kterou unikl těkavý plyn, který poté vybouchl. Automobilka s opravou této závady provedla také kompletní revizi všech svých lakovně, aby předešla případnému zopakování výbuchu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků