Porsche po výbuchu obnovuje výrobu

Německá automobilka Porsche musela v úterý 26. 2. zastavit výrobu svého modelu 911 z důvodu výbuchu v lakovací peci svého výrobního závodu (celá zpráva). Obnovení výroby se odehrálo s pondělní ranní směnou. Celkově automobilka nevyrobila zhruba 600 vozů, ovšem tuto ztrátu dožene víkendovými směnami.

Důvodem výbuchu plynu byla technická závada, kdy došlo vlivem únavy materiálu k netěsnosti, přes kterou unikl těkavý plyn, který poté vybouchl. Automobilka s opravou této závady provedla také kompletní revizi všech svých lakovně, aby předešla případnému zopakování výbuchu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků