Porsche nabídne u 911 Turbo S paket odlehčení. Vyhodí vám i zadní sedačky

Ještě širší nabídku variant a personalizace chystá Porsche i pro nejnovější Turbo S. Novinkou bude nejen balíček úprav, který lehce sníží hmotnost vozu.

Oficiální představení už proběhlo, také již známé české cenovky a nyní zaznívají od Porsche informace, že v rámci nejnovějšího 911 Turbo S není novinkám konec. Pokud by totiž někomu přišla vysokorychlostní varianta nové devětsetjedenáctky příliš komfortní (nebo příliš těžká), pro tyto zájemce chystá automobilka nový balíček úprav.

Porsche 911 Turbo S už koupíte i v ČR. Audi R8 je proti němu z levného kraje

Porsche 911 Turbo S už koupíte i v ČR. Audi R8 je proti němu z levného kraje

Takzvaný Lightweight Package bude dostupný výhradně pro vrcholné Turbo S s karoserií kupé. K odškrtnutí asi 30 kg hmotnosti tak dojde například montáží nových odlehčených sedaček vpředu, tenčích oken, zahozením sedaček vzadu a rovněž redukcí zvukové izolace v interiéru.

Součástí balíčku bude i lehčí sportovní výfuk a aktivní PASM sportovní podvozek, tedy položky normálně nabízené v konfigurátoru Turba S. Ostatně balíček odlehčení můžete klidně doplnit i již dostupnou lehčí karbonovou střechou, za kterou, jak už víme, dáte bezmála sto tisíc korun.

Nové Porsche Macan se blíží. Elektrickou verzi mohou zaříznout samotní zákazníci

Nové Porsche Macan se blíží. Elektrickou verzi mohou zaříznout samotní zákazníci

Dalším příplatkem, jenž se objeví v nabídce 911 Turbo S, bude i stylový Sport Package. Tento balíček se zaměří především na styling vozu s řadou černých doplňků na karoserii, novými koly, jiným zadním křídlem, jiným stylem nárazníků a odlišnými svítilnami vzadu. Karbonová střecha zde bude pro kupé součástí balíčku, ačkoliv pro kabriolet bude Sport Package dostupný také.

Cenovky dodatečné výbavy 911 Turbo S zatím Porsche nezveřejnilo, stejně tak zatím nemáme ani oficiální fotografie vozů s těmito balíčky. Dočkat se ale máme zanedlouho.

V galerii standardní Porsche 911 Turbo S.

Porsche

Porsche je německý výrobce sportovních automobilů. Firmu založil v roce 1931 Ferdinand Porsche. V roce 1961 vznikl první model legendární řady 911, která se stále vyrábí.

V roce 2009 Porsche – coby velmi profitabilní automobilku – ovládl Volkswagen.

Porsche 718 • Porsche 911 • Porsche Taycan • Porsche Panamera • Porsche Macan • Porsche Cayenne

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Za volantem Škody Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): To nejlepší z Mladé Boleslavi?

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

S novou Škodou Octavia Scout jsme poprvé jezdili už v pondělí, o dojmy se však můžeme podělit až teď. Jak jezdí s nejsilnějším a v současnosti jediným dostupným motorem v Česku?

včera | Jan Mička | 89 příspěvků
TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků