Porsche má parádní doplněk pro dobrodruhy. Jeho stan na střechu vypadá skvěle, ale levný není

Originální příslušenství německého výrobce sporťáků se rozrostlo o další zajímavý kousek. V něm si ustelete v jakékoliv roční době.

Kdysi dávno v éře před Cayennem by asi nikoho nenapadlo vyrazit s Porsche na nezpevněné cesty a prožít dobrodružství, které nesouvisí s rychlou jízdou. Časy se změnily a my se nyní v roce 2022 můžeme pokochat nejen přizvedlým luxusním elektrickým kombi Taycan Cross Turismo, ale také originálním příslušenstvím pro pobyt v přírodě. Značka v rámci řady originálních doplňků Tequipment nabízí úhledný střešní stan, který si můžeme prohlédnout na snímcích přímo z akce v jižní Kalifornii.

Stan je tvořen pevným obalem, který po rozložení vytvoří spací prostor pro dva dospělé v rozměru 210 na 130 centimetrů. Hodí se nejen pro Taycan Cross Turismo, ale také pro další modely s výjimkou kabrioletů, Targy nebo okruhově zaměřených GT. Cena odpovídá standardům značky – Porsche za něj chce 4980 euro, což je v přepočtu zhruba 122 tisíc korun.

Porsche

Porsche je německý výrobce sportovních automobilů. Firmu založil v roce 1931 Ferdinand Porsche. V roce 1961 vznikl první model legendární řady 911, která se stále vyrábí.

V roce 2009 Porsche – coby velmi profitabilní automobilku – ovládl Volkswagen.

Porsche 718 • Porsche 911 • Porsche Taycan • Porsche Panamera • Porsche Macan • Porsche Cayenne

Diskuze (3) Další článek: Škoda bojuje o zakázku na novou gigafactory. Znamenala by převrat autoprůmyslu a největší investici v historii

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,