Porsche Cayenne Turbo E81: nová sila ze Stuttgartu

Německá automobilka Porsche přichází s novou tovární úpravou pro Cayenne Turbo s označením E81. Možná se teď ptáte, zda třeba ještě něco vylepšovat, vždyť Cayenne Turbo je jedno z nejrychlejších SUV na světě. V automobilce si však myslí, že je.

Nejnovější úpravy tohoto silničního korábu se týkají především motoru, jehož výkon se posunul ze sériových 368 kW na 397 kW (540 koní) při 6 000 ot./min. Balíček úprav zahrnuje také 21palcová kola a sportovní brzdový systém.

Za tyto úpravy si autorizovaný servis řekne o nemalých 15 000 euro. Pokud však chcete ze svého Cayennu Turbo vytěžit co nejvíc, je to ten správný, i když nepříliš laciný způsob.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků