Porsche Cayenne se nebude vyrábět v Americe

Světem ještě nestačila oběhnout informace německých deníků ohledně možné výroby modelu Cayenne přímo ve Spojených státech a automobilka Porsche již vydala oficiální oznámení, ve kterém hovoří o tom, že nic podobného se nechystá.

Německé deníky postavily tuto spekulaci na tom, že Volkswagen hodlá přesunout část výroby některých modelů do USA a Porsche by toho mohlo využít pro výrobu svého modelu právě za Atlantikem. Prozatím se totiž díly na Cayenne vyrábí v bratislavském závodě VW, kde z linek sjíždí také Volkswagen Touareg a Audi Q7.

Porsche navíc uvedlo, že ani spekulace o nižší ziskovosti díky silnějšímu euru nejsou na místě, jelikož drtivá většina dodavatelů dodává díly v eurech a automobilce tak nehrozí kurzové ztráty.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků