Porsche Cayenne musí do servisů

Německá automobilka Porsche je nucena povolat do servisů zhruba 5 900 vozů modelu Cayenne se šestiválcovým motorem. Důvodem pro tuto akci jsou možné problémy s palivovou soustavou, kdy palivové vedení od nádrže k motoru může být vlivem kontaktu trubek s motorem poškozeno, což může vést k jejich proražení.

Prozatím není znám žádný případ, kdy by vůz vlivem tohoto poškození způsobil řidiči problémy, jelikož závada byla lokalizována na vozech modelového roku 2008. Závada se začne projevovat tím, že od motoru se ozývá nejdříve klepání.

Akce se týká v drtivé většině vozů prodaných ve Spojených státech a Kanadě, ovšem nevylučuje se, že budou povolány i vozy v Evropě.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků