Porsche Cayenne musí do servisů

Německá automobilka Porsche je nucena povolat do servisů zhruba 5 900 vozů modelu Cayenne se šestiválcovým motorem. Důvodem pro tuto akci jsou možné problémy s palivovou soustavou, kdy palivové vedení od nádrže k motoru může být vlivem kontaktu trubek s motorem poškozeno, což může vést k jejich proražení.

Prozatím není znám žádný případ, kdy by vůz vlivem tohoto poškození způsobil řidiči problémy, jelikož závada byla lokalizována na vozech modelového roku 2008. Závada se začne projevovat tím, že od motoru se ozývá nejdříve klepání.

Akce se týká v drtivé většině vozů prodaných ve Spojených státech a Kanadě, ovšem nevylučuje se, že budou povolány i vozy v Evropě.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků