Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Ani základní model luxusně-sportovní automobilky Porsche nezůstává bez povšimnutí. Samotná automobilka nyní přichází s paketem, který má zlepšit nejen vzhled, ale také jízdní vlastnosti celého vozu.
Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Automobilka Porsche nabízí svým zákazníkům, kteří se nespokojí pouze se standardním vzhledem, nový stylingový paket k modelu Boxster. Ten je určen pro obě verze, tedy jak zákaldní Boxster, tak pro Boxster S. SportDesign-Paket, jak se nazývá obsahuje dekorační lišty na předním spoileru a také výsuvný zadní spoiler po vzoru Garrery GT. Nový je také zadní difusor, který má pomoci snížit vztlak přední nápravy, aniž by zvýšil aerodynamický odpor celého vozu.

Cena za nový paket je stanovena na 4 060 euro (přibližně 115 000 Kč) v případě, že si jej objednáte s novým vozem. Pokud již model Boxster vlastníte a nový paket se vám líbí, nemusíte zoufat. Stačí navštívit prodejce Porsche a tento paket si za 3 420 euro (přibližně 98 000 Kč) objednat. Pokud se vám zda cena při dodatečné montáži nižší, pak je třeba zmínit, že v ni není započítaná cena montáže.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Porsche Boxster SportDesign-Paket

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků