Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Ani základní model luxusně-sportovní automobilky Porsche nezůstává bez povšimnutí. Samotná automobilka nyní přichází s paketem, který má zlepšit nejen vzhled, ale také jízdní vlastnosti celého vozu.
Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Automobilka Porsche nabízí svým zákazníkům, kteří se nespokojí pouze se standardním vzhledem, nový stylingový paket k modelu Boxster. Ten je určen pro obě verze, tedy jak zákaldní Boxster, tak pro Boxster S. SportDesign-Paket, jak se nazývá obsahuje dekorační lišty na předním spoileru a také výsuvný zadní spoiler po vzoru Garrery GT. Nový je také zadní difusor, který má pomoci snížit vztlak přední nápravy, aniž by zvýšil aerodynamický odpor celého vozu.

Cena za nový paket je stanovena na 4 060 euro (přibližně 115 000 Kč) v případě, že si jej objednáte s novým vozem. Pokud již model Boxster vlastníte a nový paket se vám líbí, nemusíte zoufat. Stačí navštívit prodejce Porsche a tento paket si za 3 420 euro (přibližně 98 000 Kč) objednat. Pokud se vám zda cena při dodatečné montáži nižší, pak je třeba zmínit, že v ni není započítaná cena montáže.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Porsche Boxster SportDesign-Paket

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků