Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Ani základní model luxusně-sportovní automobilky Porsche nezůstává bez povšimnutí. Samotná automobilka nyní přichází s paketem, který má zlepšit nejen vzhled, ale také jízdní vlastnosti celého vozu.
Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Automobilka Porsche nabízí svým zákazníkům, kteří se nespokojí pouze se standardním vzhledem, nový stylingový paket k modelu Boxster. Ten je určen pro obě verze, tedy jak zákaldní Boxster, tak pro Boxster S. SportDesign-Paket, jak se nazývá obsahuje dekorační lišty na předním spoileru a také výsuvný zadní spoiler po vzoru Garrery GT. Nový je také zadní difusor, který má pomoci snížit vztlak přední nápravy, aniž by zvýšil aerodynamický odpor celého vozu.

Cena za nový paket je stanovena na 4 060 euro (přibližně 115 000 Kč) v případě, že si jej objednáte s novým vozem. Pokud již model Boxster vlastníte a nový paket se vám líbí, nemusíte zoufat. Stačí navštívit prodejce Porsche a tento paket si za 3 420 euro (přibližně 98 000 Kč) objednat. Pokud se vám zda cena při dodatečné montáži nižší, pak je třeba zmínit, že v ni není započítaná cena montáže.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Porsche Boxster SportDesign-Paket

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 51 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků