Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Ani základní model luxusně-sportovní automobilky Porsche nezůstává bez povšimnutí. Samotná automobilka nyní přichází s paketem, který má zlepšit nejen vzhled, ale také jízdní vlastnosti celého vozu.
Porsche Boxster SportDesign-Paket, tovární styling pro náročnější

Automobilka Porsche nabízí svým zákazníkům, kteří se nespokojí pouze se standardním vzhledem, nový stylingový paket k modelu Boxster. Ten je určen pro obě verze, tedy jak zákaldní Boxster, tak pro Boxster S. SportDesign-Paket, jak se nazývá obsahuje dekorační lišty na předním spoileru a také výsuvný zadní spoiler po vzoru Garrery GT. Nový je také zadní difusor, který má pomoci snížit vztlak přední nápravy, aniž by zvýšil aerodynamický odpor celého vozu.

Cena za nový paket je stanovena na 4 060 euro (přibližně 115 000 Kč) v případě, že si jej objednáte s novým vozem. Pokud již model Boxster vlastníte a nový paket se vám líbí, nemusíte zoufat. Stačí navštívit prodejce Porsche a tento paket si za 3 420 euro (přibližně 98 000 Kč) objednat. Pokud se vám zda cena při dodatečné montáži nižší, pak je třeba zmínit, že v ni není započítaná cena montáže.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Porsche Boxster SportDesign-Paket

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků