Porsche a Audi chtějí výrazně navýšit počet prodejních míst

Šéfové prodeje automobilek Audi a Porsche se nechali slyšet, že chtějí v horizontu tří až čtyř let výrazně rozšířit prodejní síť.

Automobilka Audi chce navýšit počet ze současných 2 700 míst na více než 3 000 v roce 2011. Vyšší počet bude znamenat lepší dostupnost pro zákazníky a tedy snad i vyšší prodeje. V uvedeném roce chce totiž automobilka Audi prodat 1,5 mil. nových automobilů, což je zhruba o padesát procent více, než je tomu nyní.

Automobilka Porsche je trochu skromnější. Ze současných 650 prodejních míst se má počet navýšit na zhruba 720. Porsche se ovšem chce zaměřit hlavně na mladé a dynamické trhy jako je ruský, čínský a indický.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků