Porsche 911 Turbo říznuté kyberpunkem můžete řídit i z obýváku. Přesvědčte se

Vývojáři z CD Projektu Red se již brzy vytasí s novou hrou Cyberpunk 2077. Jednu z hlavních postav ztvární Keanu Reeves. Nyní už si našel i „služební“ auto.

19. listopadu vyjde na stolní počítače a konzole hra s názvem Cyberpunk 2077. O co půjde? Představte si dystopickou budoucnost odehrávající se ve městě Night City, ve kterém se jako hráč můžete volně pohybovat a dělat si v podstatě co chcete. Ve světě inspirovaném literárním žánrem kyberpunk můžete být opravdu kýmkoliv a průběh hry se mění v závislosti na vašich rozhodnutích.

Pro hráčskou komunitu jde o nejočekávanější titul roku. Hru vyvíjí studio CD Projekt Red, které má za sebou celosvětově úspěšný titul Zaklínač 3: Divoký hon. Už jenom tato skutečnost stačí k tomu, aby měla hra na trhu vynikající startovací pozici. Studiu to ale nestačilo a rozhodlo se, že se do propagace titulu pořádně opře.

Nostalgie, kroucení ovladače, satisfakce. Zkusil jsem hru Mafia: Definitive Edition

Nostalgie, kroucení ovladače, satisfakce. Zkusil jsem hru Mafia: Definitive Edition

Velkou trefou do černého bylo obsazení hollywoodského herce Keanu Reevese, který se obuje do bot jedné z hlavních postav. Nyní přichází další velký zásek, který studio zatlo do řad automobilových fanoušků. Po dystopickém světě se totiž budete potřebovat nějak pohybovat. Z toho důvodu je k dispozici několik kategorií automobilů, které vám to usnadní.

Vždy jde ale o vymyšlené značky, které nemají s reálným světem nic společného. Že je to však škoda a přítomnost skutečného automobilu v tomto titulu má ohromný marketingový potenciál, si všimlo Porsche. S vývojáři se tak spojilo a dostalo do hry Porsche 911 930 Turbo.

Nová Forza Motorsport ukazuje božsky detailní grafiku. Xbox vám vyždímá na max

Nová Forza Motorsport ukazuje božsky detailní grafiku. Xbox vám vyždímá na max

Automobilka nyní zveřejnila oficiální fotografie vozu a je to vážně pecka, i když existuje jen v digitálním světě. Aby vůz korespondoval s herním světem, je vybavený různými vymoženostmi. Má tak digitální přístroje v interiéru či kamery místo vnějších zpětných zrcátek.

Vlastně není tak úplně pravda, že vůz v reálné podobě neexistuje. Porsche postaví jeden kus, který bude v oficiálním muzeu k vidění od 15. do 22. října. Úpravy by však měly být jen vzhledové, respektive s herním autem bude korespondovat pouze barevné sladění.

Nejlepší moment v historii filmu? Vin Diesel má jasno. Do scény se mu ale nechtělo

Nejlepší moment v historii filmu? Vin Diesel má jasno. Do scény se mu ale nechtělo

Otevírá se tu ale prostor pro tunery. Jak moc velký prostor to bude, se ukáže až po vydání hry. Vůz ve hře bude patřit hlavní postavě, která se jmenuje Johnny Silverhand. Právě ji ztvární herec Keanu Reeves.

Porsche

Porsche je německý výrobce sportovních automobilů. Firmu založil v roce 1931 Ferdinand Porsche. V roce 1961 vznikl první model legendární řady 911, která se stále vyrábí.

V roce 2009 Porsche – coby velmi profitabilní automobilku – ovládl Volkswagen.

Porsche 718 • Porsche 911 • Porsche Taycan • Porsche Panamera • Porsche Macan • Porsche Cayenne

TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků