Porsche 911 Turbo Coupe Aerokit: opět lepší

Uplynulo jen pár dnů id zveřejnění aerokitu, určeného pro klasické Porsche 911 a je zde podobná tovární úprava pro ostré Turbo.
Porsche 911 Turbo Coupe Aerokit: opět lepší

Máte doma Porsche 911 997 Turbo a již se vám zdá fádní a okoukané? Pak stačí z peněženky vytáhnout 4 100 eur a objednat se do servisu Porsche.

Tam vám totiž vylepší tento vůz o tovární aero kit, který je tak nenápadný, až se může stát, že si ho ani nevšimnete. Základem všeho jsou malé spoilery na náraznících a také kryt motoru a zadní přítlačné křídlo. To vše dohromady má snížit vztlak a zvýšit přítlak, bez zvýšení aerodynamického odporu.

Vše je dokonale odzkoušeno v továrním aerodynamickém tunelu a dle automobilky se při aplikaci zvýši stabilita při vysokých rychlostech.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Porsche 911 Turbo Coupe Aerokit

 

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků