Pookyho Patálie s doPravní Policií X.

Máme rok 2002 a spolu s novým rokem přichází i nový Pookyho nedělní zážitek s dopravní policií. Poprvé v tomto roce se tedy můžete začíst do toho, s čím vším se můžete na českých silnicích setkat.
Pookyho Patálie s doPravní Policií X.
Pookyho desátý Přestupek

Jednoho dne vezl Pooky v limuzíně svého nadřízeného jejich společného přítele s manželkou. No a jelikož bylo všude prázdno, tak jim cesta rychle ubíhala, tedy možná až moc rychle. Dokonce tolik, že jeden z dopravních policistů se rozhodl Pookyho upozornit na to, že by mu cesta za volantem měla ubíhat o něco pomaleji. Když si toho Pookyho přítel, bývalý vysoký armádní důstojník, všiml, tak hned vymyslel menší fintu.

„Dobrý den, pane řidiči!“
„Dobrý den,“ odpověděl Pooky.
„Herr Gott, co se to děje, proč stojíme?!“ ozvalo se nevraživým tónem zezadu. „Jste normální člověče, copak nevidíte, že pospícháme nebo co?!“
„P..p..p..prosim?!“ vykoktal ze sebe policista nevěřícím tónem.

„Člověče, Vy se mi snad zdáte! Jsem plukovník F... a pospíchám na ministerstvo obrany, máme tam důležité jednání. Tak už nás sakra nezdržujte! Jak se vůbec jmenujete?!“ řekl tou dobou bývalý plk. F armádně rozkazovačným tónem.

„L..L..Listík, pane!“

„Prosim, jakej L..L..Listík?! Neumíte odpovědět celou větou nebo co?! Co se to proboha teď u tý policie vychovává za lidi?! Máte štěstí, že jsme se nepotkali, když jste byl v armádě! Pro tentokrát Vám to prominu, ale ať se to příště neopakuje! Pooky, jedem!“ rozkázal bývalý plk. F Pookymu a on se rozjel. Než se milý policista stačil vzpamatovat, tak byl už Pooky se svým přítelem i jeho manželkou dávno pryč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků