Pookyho Patálie s doPravní Policií X.

Máme rok 2002 a spolu s novým rokem přichází i nový Pookyho nedělní zážitek s dopravní policií. Poprvé v tomto roce se tedy můžete začíst do toho, s čím vším se můžete na českých silnicích setkat.
Pookyho Patálie s doPravní Policií X.
Pookyho desátý Přestupek

Jednoho dne vezl Pooky v limuzíně svého nadřízeného jejich společného přítele s manželkou. No a jelikož bylo všude prázdno, tak jim cesta rychle ubíhala, tedy možná až moc rychle. Dokonce tolik, že jeden z dopravních policistů se rozhodl Pookyho upozornit na to, že by mu cesta za volantem měla ubíhat o něco pomaleji. Když si toho Pookyho přítel, bývalý vysoký armádní důstojník, všiml, tak hned vymyslel menší fintu.

„Dobrý den, pane řidiči!“
„Dobrý den,“ odpověděl Pooky.
„Herr Gott, co se to děje, proč stojíme?!“ ozvalo se nevraživým tónem zezadu. „Jste normální člověče, copak nevidíte, že pospícháme nebo co?!“
„P..p..p..prosim?!“ vykoktal ze sebe policista nevěřícím tónem.

„Člověče, Vy se mi snad zdáte! Jsem plukovník F... a pospíchám na ministerstvo obrany, máme tam důležité jednání. Tak už nás sakra nezdržujte! Jak se vůbec jmenujete?!“ řekl tou dobou bývalý plk. F armádně rozkazovačným tónem.

„L..L..Listík, pane!“

„Prosim, jakej L..L..Listík?! Neumíte odpovědět celou větou nebo co?! Co se to proboha teď u tý policie vychovává za lidi?! Máte štěstí, že jsme se nepotkali, když jste byl v armádě! Pro tentokrát Vám to prominu, ale ať se to příště neopakuje! Pooky, jedem!“ rozkázal bývalý plk. F Pookymu a on se rozjel. Než se milý policista stačil vzpamatovat, tak byl už Pooky se svým přítelem i jeho manželkou dávno pryč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků