Pookyho Patálie s doPravní Policií X.

Máme rok 2002 a spolu s novým rokem přichází i nový Pookyho nedělní zážitek s dopravní policií. Poprvé v tomto roce se tedy můžete začíst do toho, s čím vším se můžete na českých silnicích setkat.
Pookyho Patálie s doPravní Policií X.
Pookyho desátý Přestupek

Jednoho dne vezl Pooky v limuzíně svého nadřízeného jejich společného přítele s manželkou. No a jelikož bylo všude prázdno, tak jim cesta rychle ubíhala, tedy možná až moc rychle. Dokonce tolik, že jeden z dopravních policistů se rozhodl Pookyho upozornit na to, že by mu cesta za volantem měla ubíhat o něco pomaleji. Když si toho Pookyho přítel, bývalý vysoký armádní důstojník, všiml, tak hned vymyslel menší fintu.

„Dobrý den, pane řidiči!“
„Dobrý den,“ odpověděl Pooky.
„Herr Gott, co se to děje, proč stojíme?!“ ozvalo se nevraživým tónem zezadu. „Jste normální člověče, copak nevidíte, že pospícháme nebo co?!“
„P..p..p..prosim?!“ vykoktal ze sebe policista nevěřícím tónem.

„Člověče, Vy se mi snad zdáte! Jsem plukovník F... a pospíchám na ministerstvo obrany, máme tam důležité jednání. Tak už nás sakra nezdržujte! Jak se vůbec jmenujete?!“ řekl tou dobou bývalý plk. F armádně rozkazovačným tónem.

„L..L..Listík, pane!“

„Prosim, jakej L..L..Listík?! Neumíte odpovědět celou větou nebo co?! Co se to proboha teď u tý policie vychovává za lidi?! Máte štěstí, že jsme se nepotkali, když jste byl v armádě! Pro tentokrát Vám to prominu, ale ať se to příště neopakuje! Pooky, jedem!“ rozkázal bývalý plk. F Pookymu a on se rozjel. Než se milý policista stačil vzpamatovat, tak byl už Pooky se svým přítelem i jeho manželkou dávno pryč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků