Pookyho Patálie s doPravní Policií X.

Máme rok 2002 a spolu s novým rokem přichází i nový Pookyho nedělní zážitek s dopravní policií. Poprvé v tomto roce se tedy můžete začíst do toho, s čím vším se můžete na českých silnicích setkat.
Pookyho Patálie s doPravní Policií X.
Pookyho desátý Přestupek

Jednoho dne vezl Pooky v limuzíně svého nadřízeného jejich společného přítele s manželkou. No a jelikož bylo všude prázdno, tak jim cesta rychle ubíhala, tedy možná až moc rychle. Dokonce tolik, že jeden z dopravních policistů se rozhodl Pookyho upozornit na to, že by mu cesta za volantem měla ubíhat o něco pomaleji. Když si toho Pookyho přítel, bývalý vysoký armádní důstojník, všiml, tak hned vymyslel menší fintu.

„Dobrý den, pane řidiči!“
„Dobrý den,“ odpověděl Pooky.
„Herr Gott, co se to děje, proč stojíme?!“ ozvalo se nevraživým tónem zezadu. „Jste normální člověče, copak nevidíte, že pospícháme nebo co?!“
„P..p..p..prosim?!“ vykoktal ze sebe policista nevěřícím tónem.

„Člověče, Vy se mi snad zdáte! Jsem plukovník F... a pospíchám na ministerstvo obrany, máme tam důležité jednání. Tak už nás sakra nezdržujte! Jak se vůbec jmenujete?!“ řekl tou dobou bývalý plk. F armádně rozkazovačným tónem.

„L..L..Listík, pane!“

„Prosim, jakej L..L..Listík?! Neumíte odpovědět celou větou nebo co?! Co se to proboha teď u tý policie vychovává za lidi?! Máte štěstí, že jsme se nepotkali, když jste byl v armádě! Pro tentokrát Vám to prominu, ale ať se to příště neopakuje! Pooky, jedem!“ rozkázal bývalý plk. F Pookymu a on se rozjel. Než se milý policista stačil vzpamatovat, tak byl už Pooky se svým přítelem i jeho manželkou dávno pryč.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků