Polská továrna Fiatu v Tychy vyrobí letos přes půl milionu aut

Jak je již dobře známo, modely Panda a také nová „pětistovka“ jdou dobře na odbyt. Jejich největším producentem je polská továrna v Tychy, která se letos chystá zvýšit výrobu.

Celkově se kromě již dvou zmiňovaných vyrábí ve fabrice také třetí model s označením 600, což je v podstatě Seicento s novou identifikací. V září se ale produkce rozšíří o Ford Ka, který je v podstatě trochu opozdilým bratříčkem Fiatu 500. O jeho příchodu jsme vás již informovali v sérii špionážních fotografií.

Ve výsledku to tak znamená, že letos brány fabriky opustí celkově něco málo přes půl milionu vozů. A to je na jeden závod skutečně dobrý výsledek.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků