Policie připravuje dalšího Kryštofa (oživeno)

Podle dostupných informací budou akce typu Kryštof probíhat na českých silnicích stále častěji. Policie bude nárazově kontrolovat stav vozidel, alkohol u řidičů, měřit rychlost a případně odhalovat další přestupky vůči zákonu. Další „Kryštof“ by měl dle různých zdrojů začít už příští týden a bude trvat pravděpodobně až do pátku.

První akce s krycím názvem Kryštof probíhala loni na přelomu září a října, další se přidala začátkem listopadu. Od té doby se občas na českých silnicích krátkodobě vyrojily houfy policistů, kteří se zaměřovali především na alkohol a rychlost. Takže si dávejte pozor, ať se zbytečně nedostanete do problémů.

Oživeno 12.4: Ačkoliv se zdálo, že policie akci zrušila, nakonec skutečně vypukla; dnes se na ulicích vyrojila policejní auta a začala měřit tam, kde by je nikdo neočekával. Takže pozor, Kryštof je opět tady.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků