Policie připravuje dalšího Kryštofa (oživeno)

Podle dostupných informací budou akce typu Kryštof probíhat na českých silnicích stále častěji. Policie bude nárazově kontrolovat stav vozidel, alkohol u řidičů, měřit rychlost a případně odhalovat další přestupky vůči zákonu. Další „Kryštof“ by měl dle různých zdrojů začít už příští týden a bude trvat pravděpodobně až do pátku.

První akce s krycím názvem Kryštof probíhala loni na přelomu září a října, další se přidala začátkem listopadu. Od té doby se občas na českých silnicích krátkodobě vyrojily houfy policistů, kteří se zaměřovali především na alkohol a rychlost. Takže si dávejte pozor, ať se zbytečně nedostanete do problémů.

Oživeno 12.4: Ačkoliv se zdálo, že policie akci zrušila, nakonec skutečně vypukla; dnes se na ulicích vyrojila policejní auta a začala měřit tam, kde by je nikdo neočekával. Takže pozor, Kryštof je opět tady.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků