Policie připravuje dalšího Kryštofa (oživeno)

Podle dostupných informací budou akce typu Kryštof probíhat na českých silnicích stále častěji. Policie bude nárazově kontrolovat stav vozidel, alkohol u řidičů, měřit rychlost a případně odhalovat další přestupky vůči zákonu. Další „Kryštof“ by měl dle různých zdrojů začít už příští týden a bude trvat pravděpodobně až do pátku.

První akce s krycím názvem Kryštof probíhala loni na přelomu září a října, další se přidala začátkem listopadu. Od té doby se občas na českých silnicích krátkodobě vyrojily houfy policistů, kteří se zaměřovali především na alkohol a rychlost. Takže si dávejte pozor, ať se zbytečně nedostanete do problémů.

Oživeno 12.4: Ačkoliv se zdálo, že policie akci zrušila, nakonec skutečně vypukla; dnes se na ulicích vyrojila policejní auta a začala měřit tam, kde by je nikdo neočekával. Takže pozor, Kryštof je opět tady.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

dnes | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků