Policie připravuje dalšího Kryštofa (oživeno)

Podle dostupných informací budou akce typu Kryštof probíhat na českých silnicích stále častěji. Policie bude nárazově kontrolovat stav vozidel, alkohol u řidičů, měřit rychlost a případně odhalovat další přestupky vůči zákonu. Další „Kryštof“ by měl dle různých zdrojů začít už příští týden a bude trvat pravděpodobně až do pátku.

První akce s krycím názvem Kryštof probíhala loni na přelomu září a října, další se přidala začátkem listopadu. Od té doby se občas na českých silnicích krátkodobě vyrojily houfy policistů, kteří se zaměřovali především na alkohol a rychlost. Takže si dávejte pozor, ať se zbytečně nedostanete do problémů.

Oživeno 12.4: Ačkoliv se zdálo, že policie akci zrušila, nakonec skutečně vypukla; dnes se na ulicích vyrojila policejní auta a začala měřit tam, kde by je nikdo neočekával. Takže pozor, Kryštof je opět tady.

TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 59 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků