Policie opět narazila na padělané dálniční známky

Není to tak dávno, kdy české silnice zaplevelily padělané dálniční známky. Ve velkém množství a na celém území České republiky. Po chvilce klidu Policie opět narazila na Kladensku na padělané kupóny v hodnotě 900 a 14 000 Kč.

Policisté falešné kupony zabavili řidičům na dálnici D5 a na rychlostní komunikaci R6. Tyto kupóny nyní projdou expertízou, které definitivně potvrdí, případně vyvrátí, že se jedná o padělky.

Pokud máte obavu, že i vy můžete mít falešnou dálniční známku a chcete předejít případným problémům, můžete se podívat na webové stránky Ministerstva vnitra, kde naleznete vzory falešných a pravých kupónů.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků