Policie chystá pro řidiče bezpečnostní megaakci

Již pár dnů se šíří světem zaručená informace, že policie chystá opravdu velkou dopravně bezpečnostní akci. Nyní víme, že tyto zvěsti mají reálný základ, i když je možné, že policie své plány vzhledem k jejich předčasnému „prozrazení” nakonec ještě změní.

V tuto chvíli ale platí, že v době od 23. do 28. dubna by měla země česká, již tak přeplněná policisty, poznat něco dosud nevídaného. Do monstrózní akce by se měly zapojit nejen stovky příslušníků dopravní policie, ale zcela nově i vysoce kvalifikovaní městští strážnici, kteří ji jistě pozvednou nejen po stránce kvantity, ale i kvality.

Akce tak bude svým rozsahem a nasazením největší v novodobé historii a příslušníci prý neodpustí ani sebemenší chybu. Jednapadesát v obci, Tamagotchi u ucha, jeden obvaz místo dvou a propálená pojistka v přihrádce vás tak budou stát nemalé peníze a pár bodů...

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků