Policie chystá pro řidiče bezpečnostní megaakci

Již pár dnů se šíří světem zaručená informace, že policie chystá opravdu velkou dopravně bezpečnostní akci. Nyní víme, že tyto zvěsti mají reálný základ, i když je možné, že policie své plány vzhledem k jejich předčasnému „prozrazení” nakonec ještě změní.

V tuto chvíli ale platí, že v době od 23. do 28. dubna by měla země česká, již tak přeplněná policisty, poznat něco dosud nevídaného. Do monstrózní akce by se měly zapojit nejen stovky příslušníků dopravní policie, ale zcela nově i vysoce kvalifikovaní městští strážnici, kteří ji jistě pozvednou nejen po stránce kvantity, ale i kvality.

Akce tak bude svým rozsahem a nasazením největší v novodobé historii a příslušníci prý neodpustí ani sebemenší chybu. Jednapadesát v obci, Tamagotchi u ucha, jeden obvaz místo dvou a propálená pojistka v přihrádce vás tak budou stát nemalé peníze a pár bodů...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků