Policie chystá pro řidiče bezpečnostní megaakci

Již pár dnů se šíří světem zaručená informace, že policie chystá opravdu velkou dopravně bezpečnostní akci. Nyní víme, že tyto zvěsti mají reálný základ, i když je možné, že policie své plány vzhledem k jejich předčasnému „prozrazení” nakonec ještě změní.

V tuto chvíli ale platí, že v době od 23. do 28. dubna by měla země česká, již tak přeplněná policisty, poznat něco dosud nevídaného. Do monstrózní akce by se měly zapojit nejen stovky příslušníků dopravní policie, ale zcela nově i vysoce kvalifikovaní městští strážnici, kteří ji jistě pozvednou nejen po stránce kvantity, ale i kvality.

Akce tak bude svým rozsahem a nasazením největší v novodobé historii a příslušníci prý neodpustí ani sebemenší chybu. Jednapadesát v obci, Tamagotchi u ucha, jeden obvaz místo dvou a propálená pojistka v přihrádce vás tak budou stát nemalé peníze a pár bodů...

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků