Policie chystá pro řidiče bezpečnostní megaakci

Již pár dnů se šíří světem zaručená informace, že policie chystá opravdu velkou dopravně bezpečnostní akci. Nyní víme, že tyto zvěsti mají reálný základ, i když je možné, že policie své plány vzhledem k jejich předčasnému „prozrazení” nakonec ještě změní.

V tuto chvíli ale platí, že v době od 23. do 28. dubna by měla země česká, již tak přeplněná policisty, poznat něco dosud nevídaného. Do monstrózní akce by se měly zapojit nejen stovky příslušníků dopravní policie, ale zcela nově i vysoce kvalifikovaní městští strážnici, kteří ji jistě pozvednou nejen po stránce kvantity, ale i kvality.

Akce tak bude svým rozsahem a nasazením největší v novodobé historii a příslušníci prý neodpustí ani sebemenší chybu. Jednapadesát v obci, Tamagotchi u ucha, jeden obvaz místo dvou a propálená pojistka v přihrádce vás tak budou stát nemalé peníze a pár bodů...

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

dnes | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků