Policejní vozy budou mít zimní pneu i vzadu

Televize Nova v neděli ve zprávách zmínila, že policejní vozy mají z nedostatku financí zimní pneu pouze na předních kolech. To je dle odborníků dokonce ještě horší, než mít na všech kolech letní obutí. Vozy mohou být přetáčivé a hůře brzdí. Policejní prezidium ale podle Novy situaci nijak řešit nehodlalo.

Věci se daly do pohybu až po zásahu ministra vnitra Bublana; ten přikázal, aby policie chybějící zimní pneu dokoupila i na zadní kola, a to na všech osm tisíc vozů. Šetřit na zimní obutí podle něj nebylo příliš šťastné rozhodnutí.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků