Policejní kontrola autobazarů - AAA AUTO s čistým štítem

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů.

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů. Akce, prováděná na příkaz policejního prezidia, byla zaměřena především na prověření legálního původu vozidel. Policisté kontrolovali doklady a identifikační znaky vozů a ověřovali, zda daný vůz není evidován v databázi odcizených vozidel. Důkladná kontrola proběhla v brněnském autocentru AAA AUTO, kde nebylo zjištěno žádné odcizené ani jinak podezřelé vozidlo.

„Opět se jednoznačně potvrdilo, že na naše striktní výkupní kontroly a garance legálního původu se mohou zákazníci spolehnout,“ říká Anthony James Denny, předseda představenstva AAA AUTO a.s. a dodává: „Vítáme každou policejní akci, která je zaměřena proti kriminalitě v oblasti ojetých vozidel. Naše spolupráce s policií není zdaleka jen nárazovou záležitostí, celoročně se aktivně podílíme na odhalování podvodů a jiných trestných činů spojených s obchodem s ojetými vozy.“

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků