Policejní kontrola autobazarů - AAA AUTO s čistým štítem

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů.

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů. Akce, prováděná na příkaz policejního prezidia, byla zaměřena především na prověření legálního původu vozidel. Policisté kontrolovali doklady a identifikační znaky vozů a ověřovali, zda daný vůz není evidován v databázi odcizených vozidel. Důkladná kontrola proběhla v brněnském autocentru AAA AUTO, kde nebylo zjištěno žádné odcizené ani jinak podezřelé vozidlo.

„Opět se jednoznačně potvrdilo, že na naše striktní výkupní kontroly a garance legálního původu se mohou zákazníci spolehnout,“ říká Anthony James Denny, předseda představenstva AAA AUTO a.s. a dodává: „Vítáme každou policejní akci, která je zaměřena proti kriminalitě v oblasti ojetých vozidel. Naše spolupráce s policií není zdaleka jen nárazovou záležitostí, celoročně se aktivně podílíme na odhalování podvodů a jiných trestných činů spojených s obchodem s ojetými vozy.“

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 55 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků