Policejní kontrola autobazarů - AAA AUTO s čistým štítem

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů.

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů. Akce, prováděná na příkaz policejního prezidia, byla zaměřena především na prověření legálního původu vozidel. Policisté kontrolovali doklady a identifikační znaky vozů a ověřovali, zda daný vůz není evidován v databázi odcizených vozidel. Důkladná kontrola proběhla v brněnském autocentru AAA AUTO, kde nebylo zjištěno žádné odcizené ani jinak podezřelé vozidlo.

„Opět se jednoznačně potvrdilo, že na naše striktní výkupní kontroly a garance legálního původu se mohou zákazníci spolehnout,“ říká Anthony James Denny, předseda představenstva AAA AUTO a.s. a dodává: „Vítáme každou policejní akci, která je zaměřena proti kriminalitě v oblasti ojetých vozidel. Naše spolupráce s policií není zdaleka jen nárazovou záležitostí, celoročně se aktivně podílíme na odhalování podvodů a jiných trestných činů spojených s obchodem s ojetými vozy.“

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků