Policejní kontrola autobazarů - AAA AUTO s čistým štítem

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů.

Dne 16. září 2004 proběhla již podruhé v tomto roce celostátní policejní kontrola autobazarů. Akce, prováděná na příkaz policejního prezidia, byla zaměřena především na prověření legálního původu vozidel. Policisté kontrolovali doklady a identifikační znaky vozů a ověřovali, zda daný vůz není evidován v databázi odcizených vozidel. Důkladná kontrola proběhla v brněnském autocentru AAA AUTO, kde nebylo zjištěno žádné odcizené ani jinak podezřelé vozidlo.

„Opět se jednoznačně potvrdilo, že na naše striktní výkupní kontroly a garance legálního původu se mohou zákazníci spolehnout,“ říká Anthony James Denny, předseda představenstva AAA AUTO a.s. a dodává: „Vítáme každou policejní akci, která je zaměřena proti kriminalitě v oblasti ojetých vozidel. Naše spolupráce s policií není zdaleka jen nárazovou záležitostí, celoročně se aktivně podílíme na odhalování podvodů a jiných trestných činů spojených s obchodem s ojetými vozy.“

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků