Policejní arogance nezná mezí: "Víte úplný hov**"

Ve větších městech se stále častěji setkáváme s problémem, kde zaparkovat. Všichni ale máme zdravé nohy a můžeme zaparkovat "o kus dále" a zbytek dojít pěšky. Tělesně postižení mají ale omezenou pohyblivost, a proto mají svá vyhrazená parkoviště.

Dle nového silničního zákona je neoprávněné stání na vyhrazeném parkovišti jedním z nejhorších prohřešků. Nedovolené stání na místě vyhrazeném pro tělesně postižené se totiž trestá pokutou 5 000-10 000 Kč a okamžitým zabavením řidičáku. Jaromír Jágr o tom ví své. I když je to hodně přísný trest, je to v pravidlech a neznalost zákona neomlouvá. Doposud vše v pořádku. Ale...

Jeden z našich pozorných čtenářů si při parkování svého vozu před domem všiml, že o pár kroků vedle vůz Policie ČR na jednom vyhrazeném parkovišti stojí. Když se přítomného policisty slušně zeptal, zda tam mohou stát, dostalo se mu odpovědi: "Víš úplný hov** o tom, co tady děláme..."

Nabízí se otázka, co byste po takové arogantní odpovědi dělali vy?

A zkuste si představit, co by následovalo při opačné situaci: zastavíte na vyhrazeném parkovišti pro vozíčkáře a když vás při tom chytne policista, odpovězte mu: "Víte uplný hov**, co tady dělám."

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Co by dělal, parkuje...
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 26 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky