Poláka v Suzuki vystřelil kruhový objezd. Letěl 64 metrů, zde jsou fotky po dopad

Okolo zřejmě nejznámější nehody z uplynulého týdne se odhalují další podrobnosti. Takto vypadá Suzuki Swift, které se použije jako projektil.

Možná jste zaregistrovali nedělní kuriózní nehodu v Polsku, kdy řidič Suzuki Swift ignoroval kruhový objezd a proměnil ho v rampu, která vůz jedoucí vysokou rychlostí vystřelila do dálky. K dispozici byl čistý záběr z kamery, který na facebooku zveřejnila místní Telewizja Aleksandrów Łódzki. Nyní už máme i fotografie po nehodě.

Letos poprvé na Nordschleife? Spočítejte si, kolik vás může stát i lehká nehoda

Letos poprvé na Nordschleife? Spočítejte si, kolik vás může stát i lehká nehoda

Vůz podle rekonstrukce od stránky Gripdetective uletěl celých 64 metrů, než se zastavil o nedalekou budovu. Byl tak zdemolovaný, že hasiči museli řidiče vystříhat. Po vyproštění z vozu byl odvezen do nemocnice a jeho stav je neznámý.

Nejznámější nehoda Tesly odhaluje další fakta. Řidič si za svou smrt mohl sám

Nejznámější nehoda Tesly odhaluje další fakta. Řidič si za svou smrt mohl sám

Záchranné složky uvedly, že muž věku 43 let byl opilý. Z jeho vozu, nebo aspoň z toho, co z něj zbylo, byl prý cítit silný odér alkoholu. I kdyby ale byl střízlivý, za volant se nejspíš dlouho nepodívá. Podle některých zdrojů bude totiž souzen za obecné ohrožení.

Minitest Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG: Kluk z plakátu

Volkswagen T-Cross 1.5 TSI ACT DSG

Nebude trvat dlouho a nabídka pohonných jednotek Volkswagen T-Cross projde drobnou úpravou. Benzinová patnáctistovka však zůstane, proto není od věci si říci, co od ní vlastně můžete očekávat.

včera | Jan Mička | 12 příspěvků
Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

31.  5.  2020 | Petr Schnagl | 114 příspěvků
První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 52 příspěvků