Pojištění pro vaše auto – levné a užitečné současně

(Inzerce) Pojištění není to, co by vás zajímalo? Řešíte ho jen do té míry, do jaké ho nařizuje zákon? Zkuste přemýšlet!
Pojištění pro vaše auto – levné a užitečné současně

Pojištění vozu - dvě nejčastější chyby

Mnoho řidičů bere pojištění svého vozu jako nutné zlo. Jistě, jde o zákonnou povinnost, alespoň v případě pojištění odpovědnosti. I toto zákonné pojištění vozu však může být v mnoha ohledech užitečné. To platí i o havarijním pojištění, které je pro zabezpečení vozu a zdraví řidiče nenahraditelné. Na delších cestách za hranice pak nachází praktické výhody také cestovní pojištění.

První chybou, kterou řidiči v oblasti pojištění nejčastěji dělají je tedy to, že pojištění podceňují. Tou druhou je pak absence srovnání.

Mnoho řidičů se nechce pojištění vozu věnovat, léta platí stejnou pojistku a spoléhají na to, že je vše dostatečně zabezpečeno. Mnohdy se však dá shodné pojištění obstarat levněji, jenom si vybrat jinou pojišťovnu či pojistný produkt.
Nezřídka je také možné sehnat mnohem užitečnější pojištění s výhodami, pojistným krytím a službami, které skutečně přijdou vhod.

S výběrem levnějšího pojištění vozu, jak povinného ručení, tak havarijního pojištění a v neposlední řadě i cestovního pojištění pomůže například server Srovnejto.cz. Zabere to chvíli, je to jednoduché a nic to nestojí.

Povinné ručení

Jak takové srovnání pojištění vozu vypadá v praxi? Pro stanovení nejlepší nabídky na míru vašemu vozidlu a konkrétním potřebám je nutné do online kalkulačky zadat základní údaje o vozidle a jeho majiteli. Samozřejmě se počítá i s bonusy za bezeškodný průběh předchozího pojištění. Po zadání dat stačí jenom okamžik, aby server Srovnejto.cz automaticky vyhodnotil nabídky od různých pojišťoven a s ohledem na zadané informace je seřadil od té nejvýhodnější.

Nabídka zahrnuje také detailní informace o pojištění, rozsah služeb a krytí, takže si můžete vybrat nejenom tu nejlevnější, ale skutečně nejvýhodnější a nejužitečnější možnost.

Povinné ručení - http://www.srovnejto.cz/povinne-ruceni/

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je druhým klíčovým produktem v oblasti pojištění vozu. Na rozdíl od povinného ručení pokrývá škody, které majitel vozu způsobí jako viník na svém majetku a zdraví. Pojistné krytí rozšiřuje také o další pojistná rizika jako je krádež, vandalismus, živelné škody aj. I v oblasti havarijního pojištění lze využít online srovnání na Srovnejto.cz.

Havarijní pojištění - http://www.srovnejto.cz/havarijni-pojisteni/

Cestovní pojištění

Ať již se chystáte do zahraničí svým vozem či nikoliv, cestovní pojištění se uplatní vždy. Pokrývá nejrůznější pojistná rizika. Sice nedokáže zabránit nepříjemným událostem, které v cizině mohou nastat, ale může výrazně snížit jejich finanční dopad. I v tomto případě lze využít online srovnání na Srovnejto.cz.

Cestovní pojištění - http://www.srovnejto.cz/cestovni-pojisteni-online/

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Porsche Taycan Cross Turismo

Dostali jsme příležitost vyzkoušet nový přírůstek do elektrické rodiny Porsche Taycan. Je praktičtější a neztratí se ani mimo zpevněné cesty.

včera | Stanislav Kolman | 4 příspěvky
TEST Subaru Forester 2.0ie-S ES Sport: Pozor, vezu rybičky!

Subaru Forester ES Sport

Subaru Forester se nyní prodává i ve verzi Sport. Nečekejte ale žádné turbohrátky, tohle je hraní si s barvičkami.

9.  5.  2021 | Vladimír Kadera | 2 příspěvky
TEST Hyundai i10 1.0 T-GDI N Line: Bejby nebude sedět v koutě!

Hyundai i10 1.0 T-GDI N Line

Městskou krabičku se sportovním vzhledem asi nebudou všichni brát úplně vážně. V Hyundai i10 se 100koňovým přeplňovaným motorem se však skrývá víc, než se na první pohled zdá.

7.  5.  2021 | Jan Mička