Po Praze jezdí šílený politik v audi

Dnešní článek na iDnes.cz poukazuje na nebezpečné chování některého z našich vrcholových politků, který jezdí po Praze jako blázen ve služebním tmavě modrém audi. Řidič nerespektuje pravidla, jezdí na červenou či v protisměru; v autě je přítomna i policejní ochranka. Vláda ani policie nechtějí prozradit, o jakého politika jde. Blanka Kosinová, mluvčí policejního prezidia, to zdůvodňuje bezpečností chráněné osoby. 

Podle iDnesu se okruh možných osob zužuje na šest politiků včetně premiéra Paroubka. Web dokonce vyhlásil soutěž, v níž můžete pirátského politika tipovat - vítěz dostane knihu.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků