Pneumatiky Continental ContiChampionContact na prezidentském Superbu

Novou součástí výbavy prezidentského vozidla Škoda Superb se staly letní pneumatiky koncernu Continental AG. Pan prezident Václav Klaus je prvním Čechem, který má na svém automobilu pneumatiky ContiChampionContact.

Limitovaná edice pneumatik ContiChampionContact, na jejichž bočnici se skví fotbalové míče, byla vyvinuta a vyrobena při příležitosti Mistrovství světa ve fotbale FIFA 2006, které se bude příští rok konat v Německu a jehož oficiálním partnerem je právě Continental.

Fotbal patří k nejpopulárnějším sportům ve světě a  Mistrovství světa ve fotbale k nejsledovanějším sportovním událostem. Všichni s napětím sledujeme výkony našeho českého fotbalového reprezentačního týmu v kvalifikačních utkáních. Pevně věříme, že budeme úspěšní a za rok budeme v Německu reprezentovat Českou republiku.

Podporu našeho reprezentačního týmu a víru v jeho úspěch jsme symbolicky vyjádřili právě těmito fotbalovými pneumatikami.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

dnes | Jan Mička | 3 příspěvky
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky