Pneumatiky Continental ContiChampionContact na prezidentském Superbu

Novou součástí výbavy prezidentského vozidla Škoda Superb se staly letní pneumatiky koncernu Continental AG. Pan prezident Václav Klaus je prvním Čechem, který má na svém automobilu pneumatiky ContiChampionContact.

Limitovaná edice pneumatik ContiChampionContact, na jejichž bočnici se skví fotbalové míče, byla vyvinuta a vyrobena při příležitosti Mistrovství světa ve fotbale FIFA 2006, které se bude příští rok konat v Německu a jehož oficiálním partnerem je právě Continental.

Fotbal patří k nejpopulárnějším sportům ve světě a  Mistrovství světa ve fotbale k nejsledovanějším sportovním událostem. Všichni s napětím sledujeme výkony našeho českého fotbalového reprezentačního týmu v kvalifikačních utkáních. Pevně věříme, že budeme úspěšní a za rok budeme v Německu reprezentovat Českou republiku.

Podporu našeho reprezentačního týmu a víru v jeho úspěch jsme symbolicky vyjádřili právě těmito fotbalovými pneumatikami.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků