Pneumatiky Continental ContiChampionContact na prezidentském Superbu

Novou součástí výbavy prezidentského vozidla Škoda Superb se staly letní pneumatiky koncernu Continental AG. Pan prezident Václav Klaus je prvním Čechem, který má na svém automobilu pneumatiky ContiChampionContact.

Limitovaná edice pneumatik ContiChampionContact, na jejichž bočnici se skví fotbalové míče, byla vyvinuta a vyrobena při příležitosti Mistrovství světa ve fotbale FIFA 2006, které se bude příští rok konat v Německu a jehož oficiálním partnerem je právě Continental.

Fotbal patří k nejpopulárnějším sportům ve světě a  Mistrovství světa ve fotbale k nejsledovanějším sportovním událostem. Všichni s napětím sledujeme výkony našeho českého fotbalového reprezentačního týmu v kvalifikačních utkáních. Pevně věříme, že budeme úspěšní a za rok budeme v Německu reprezentovat Českou republiku.

Podporu našeho reprezentačního týmu a víru v jeho úspěch jsme symbolicky vyjádřili právě těmito fotbalovými pneumatikami.

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

24.  5.  2018 | Miro Mihálik | 19 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků