Plány Fiatu do roku 2010 odhaleny

Zatímco většina automobilek i své krátkodobé plány úzkostlivě tají, Fiat se s klidným svědomím chlubí záměry celého koncernu na dalších několik let. A vzhledem k tomu, při jaké příležitosti je prezentoval, nelze předpokládat, že by jimi chtěl pouze zmást konkurenci.

Na níže připojeném přehledu si můžete prohlédnout, co chystá Fiat, Lancia a Alfa Romeo pro roky 2007-2010. Jedná se o celkem 23 nových modelů a stejný počet faceliftů. Zajímavých informací skýtá tento přehled nespočet, za všechny jmenujme potvrzení příchodu Fiatu 500 již příští rok, nové Lancie Delta v roce 2008. Ve stejný rok přijde i nová Alfa Junior a následující rok 2009 bude pro Alfu Romeo zlomový, přijde s modelem 169, 149 (zde označený jakou budoucí auto C-segmentu) a faceliftem 159 i Brery.

Detailnější studování všech 46 novinek necháme na vás. Přiložený dokument je v některých médiích prezentován jako tajný interní přehled, za jehož únik by měl někdo z Fiatu viset. Ale není to pravda, celá prezentace určená pro investory je veřejně k dispozici na firemním webu fiatu.

Klepněte pro větší obrázek
Fiat je v poslední době překvapivě upřímný...
Minitest BMW X3 M40d: Opravdu těžká volba!

BMW X3 M40d (minitest)

M40d sice není nejvýkonnější, ale zato nejdražší verzí modelu X3. Srdce by sáhlo po benzinovém šestiválci M40i, dříve nebo později se vám však do rozhodování začne plést mozek.

dnes | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC: Když vám auto vybírá peněženka

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC

Kategorie aut, která se dají koupit do tří set tisíc korun, se pomalu ale jistě zužuje. Kvůli novým povinným bezpečnostním systémům navíc můžeme očekávat zdražení napříc celým segmentem. Mitsubishi Space Star se však ještě drží v přijatelných mezích.

21.  4.  2019 | Vladimír Kadera | 7 příspěvků
TEST Audi Q3 35 TDI S tronic: Když nemůže, tak přidej!

Audi Q3 35 TDI S tronic

Příbuznost minulé a nové generace Audi Q3 byste možná na první pohled netipovali. Až tak se kompaktní SUV změnilo. Otázkou zůstává, o kolik výš dokáže novinka posunout standardy nastolené předchůdcem.

19.  4.  2019 | Jan Mička | 72 příspěvků