Plány Fiatu do roku 2010 odhaleny

Zatímco většina automobilek i své krátkodobé plány úzkostlivě tají, Fiat se s klidným svědomím chlubí záměry celého koncernu na dalších několik let. A vzhledem k tomu, při jaké příležitosti je prezentoval, nelze předpokládat, že by jimi chtěl pouze zmást konkurenci.

Na níže připojeném přehledu si můžete prohlédnout, co chystá Fiat, Lancia a Alfa Romeo pro roky 2007-2010. Jedná se o celkem 23 nových modelů a stejný počet faceliftů. Zajímavých informací skýtá tento přehled nespočet, za všechny jmenujme potvrzení příchodu Fiatu 500 již příští rok, nové Lancie Delta v roce 2008. Ve stejný rok přijde i nová Alfa Junior a následující rok 2009 bude pro Alfu Romeo zlomový, přijde s modelem 169, 149 (zde označený jakou budoucí auto C-segmentu) a faceliftem 159 i Brery.

Detailnější studování všech 46 novinek necháme na vás. Přiložený dokument je v některých médiích prezentován jako tajný interní přehled, za jehož únik by měl někdo z Fiatu viset. Ale není to pravda, celá prezentace určená pro investory je veřejně k dispozici na firemním webu fiatu.

Klepněte pro větší obrázek
Fiat je v poslední době překvapivě upřímný...
TEST Ford Mustang Bullitt: Všechno nejlepší, Franku!

Ford Mustang Bullitt

Bylo by fajn se v testu Fordu Mustang vyhnout otřepaným frázím o amerických svalech a podobně. Obávám se ale, že dnes to nevyjde. Obzvláště, když tady máme ikonický Bullitt!

včera | Jan Mička | 56 příspěvků
TEST Peugeot 508 GT PureTech 225 : Nejlepší obranou střední třídy je útok!

Peugeot 508 GT PureTech 225

Peugeot se ve střední třídě rozhodl k opravdu radikálnímu kroku. Je to lék na umírající segment, nebo už zašli příliš daleko?

10.  11.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Mercedes-Benz S 560 kabrio: Bez střechy až do posledních paprsků

Mercedes-Benz S 560 kabrio

S faceliftem Mercedesu třídy S přišly na řadu i verze kupé a kabriolet. Testování sice připadlo na říjen, nemáte ale jediný důvod k obavám.

6.  11.  2018 | Milan Lažanský | 15 příspěvků