Plány Fiatu do roku 2010 odhaleny

Zatímco většina automobilek i své krátkodobé plány úzkostlivě tají, Fiat se s klidným svědomím chlubí záměry celého koncernu na dalších několik let. A vzhledem k tomu, při jaké příležitosti je prezentoval, nelze předpokládat, že by jimi chtěl pouze zmást konkurenci.

Na níže připojeném přehledu si můžete prohlédnout, co chystá Fiat, Lancia a Alfa Romeo pro roky 2007-2010. Jedná se o celkem 23 nových modelů a stejný počet faceliftů. Zajímavých informací skýtá tento přehled nespočet, za všechny jmenujme potvrzení příchodu Fiatu 500 již příští rok, nové Lancie Delta v roce 2008. Ve stejný rok přijde i nová Alfa Junior a následující rok 2009 bude pro Alfu Romeo zlomový, přijde s modelem 169, 149 (zde označený jakou budoucí auto C-segmentu) a faceliftem 159 i Brery.

Detailnější studování všech 46 novinek necháme na vás. Přiložený dokument je v některých médiích prezentován jako tajný interní přehled, za jehož únik by měl někdo z Fiatu viset. Ale není to pravda, celá prezentace určená pro investory je veřejně k dispozici na firemním webu fiatu.

Klepněte pro větší obrázek
Fiat je v poslední době překvapivě upřímný...
TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 64 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků