Piaggio představuje elektrický skútr One. Cílí na mladé a bude k mání ve dvou verzích

Italský šarm, nulové lokální emise, zábava a styl ve městě. Tradiční výrobce skútrů přepřahá na volty a ampéry, zaujmout chce také kvalitou.

Městská mobilita prošla v uplynulých letech bouřlivým vývojem a různá elektrická jednostopá vozítka dnes potkáváte zcela běžně. Nový trend nyní následuje také italské Piaggio, které ke svým tradičním modelům Beverly, Medley, Liberty a tříkolce MP3 nyní přidává stroj s výhradně elektrickým pohonem. Skútr One má nabídnout kvalitu, robustní podvozek i zábavu, určen je převážně pro mladší ročníky.

V Plzni navrhli levnou zábavnou motorku do města. Dá se převléknout jako tričko

V Plzni navrhli levnou zábavnou motorku do města. Dá se převléknout jako tričko

Jeho budoucí řidiči se mohou těšit na digitální barevný přístrojový panel s automatickou regulací jasu, kompletní LED osvětlení a možnost zvolit ze dvou jízdních režimů. Komfort mají zajistit nízké sedlo a plochá podlaha, One má navíc být jediným skútrem své třídy s velkým úložným prostorem.

TEST Honda PCX 125 vs. začátečník: Trapas hned na začátku!

TEST Honda PCX 125 vs. začátečník: Trapas hned na začátku!

Skútr bude nabízen bude ve verzích L1 (moped) a L3 (motocykl), přičemž základní provedení má pohánět motor o výkonu 1,2 kW, dojezd se má díky baterii o kapacitě 1,8 kWh pohybovat okolo 55 kilometrů. Vrcholná verze by měla dostat 2kW motor, s nímž dosáhne rychlosti 60 km/h. Ujede 85 kilometrů. Cena je stanovena na 79 900 Kč, resp. 95 900 Kč.

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

Fiat 500e La Prima (87 kW)

Fiat 500e je dalším elektromobilem do města, který vysokou cenu techniky balí do luxusního kabátku a přichází s řadou krásných detailů. Má ale na to rovnat se s Hondou e?

27.  7.  2021 | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Ford Focus 3d 2.0 ZETEC: Vůz roku 1999 už jen kvete. Jak si vedl 20 let zpět?

Ford Focus 3d 2.0 ZETEC

Ford Focus první generace, evropské Auto roku 1999, vypadá i v dnešní době dobře. Rozhodně zajímavěji než jeho zatím poslední následovník z roku 2018. Připomeňte si test třídveřové verze, který v roce 2001 přinesli kolegové z Auto.cz

24.  7.  2021 | Tomáš Zajíček | 15 příspěvků
První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 54 příspěvků