Peugeot snižuje výrobu a čeká na příští rok

V minulém týdnu zredukovala automobilka Peugeot odhadovaný počet nově vyrobených vozů. Původní plán, který počítal s výrobou 1,32 milionu vozů, byl zredukován na 1,21 milionu nových vozů. Tento odhad, který je o téměř 8% horší než původní předpoklady, má ovšem logické vysvětlení. Prodeje dlouhou dobu táhl model 206, který je již na konci svého života a nový nástupce příjde až v příštím roce. Na druhé straně jsou zde hlavní konkurenti, kteří v letošním roce přišli s novými modely. Renault představil nové Clio a Fiat nové Punto a právě toto zapříčinilo ztrátů zákazníku a jejich přesun ke konkurenci. Peugeot ovšem toto nevidí jako neúspěch, protože s nástupem nového modelu v příštím roce očekává návrat zákazníků a opětovné navýšení počtu vyráběných vozů.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků