Peugeot: jarní servisní prohlídka za jednu korunu

Peugeot připravil pro své zákazníky speciální jarní servisní prohlídku za symbolickou částku 1,- Kč.
Peugeot: jarní servisní prohlídka za jednu korunu
Akce probíhá ve dnech již od 2. dubna a skončí 30.dubna. V síti autorizovaných servisů Peugeot, váš peugeot prohlédnou a připraví na letní provoz. Prohlídka je určena pro všechny vozy Peugeot roku výroby 1993 – 2000 a zahrnuje kontrolu 20 bodů a trvá jednu hodinu.

V případě, že jsou na vozidle nalezeny závady, které autorizovaný servis doporučuje opravit a zákazník se rozhodne k opravě závady v autorizovaném servisu Peugeot, získá kupon na slevu ve výši 500,- Kč na všechny druhy náhradních dílů, příslušenství a zboží z Boutique Peugeot. Kupon zůstává v platnosti až do desátého května.

Prohlídku za jednu korunu, stejně jako kupon na slevu můžete žádat u 56 autorizovaných servisů Peugeot.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků