Peugeot dává plnou záruku na ojeté vozy

Automobilka Peugeot připravila na prázdninové měsíce zajímavou akci. Ta se týká ojetých vozů, které nabízejí dealeři. V nabídce naleznete nejen vozy Peugeot, ale i vozy jiných značek, které Peugeot vykupuje v rámci nákupu nového auta na protiúčet.

Na všechny takto nabízené automobily bude poskytována plná záruka v délce dvanácti měsíců bez omezení kilometrů. Vozy jsou kompletně prohlédnuty v autorizovaných servisech a zákazník tak získá velmi přesný pohled na faktický stav vozu.

Koupí ojetiny s touto zárukou se také může vyhnout nepříjemnostem v podobně různých skrytých vad.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků