Peugeot bude vyrábět vozy v Malajsii

Společnosti Peugeot a Naza Corporation, což je třetí nejvýznamnější malajský výrobce vozů, oznámily podpis dohody o zahájení montáže Peugeotu 206. Na základě této dohody se bude od roku 2006 vyrábět v Malajsii až 50 000 vozů. Bude se jednat prozatím pouze o pětidveřový model Peugeotu 206 s motorem o objemu 1.4 litru a s automatickou i manuální převodovkou. Naza se bude na tamním trhu starat o veškeré ochodní a reklamní záležitosti, což bude znamenat i vytvoření obchodních míst. Servis bude zajišťovat třetí strana, a to společnost Cycles and Carriage Automobiles. Peugeot 206 bude splňovat veškeré normy a nařízení tamního trhu. Mimo vlastní produkci pro malajský trh, bude část exportována do Thaiska a Indonésie.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků