Peugeot Bipper Teepee, osobní dodávka

Francouzská automobilka Peugeot patří v oblasti nabídky užitkových vozů k opravdovým velikánům. V nabídce má od malých prcků až po velké dodávky. A v říjnu k tomuto výčtu přibyl ještě i střední model Bipper. Ten se nyní představuje i v částečně osobní verzi.

Tip: Představení Peugeot Bipper naleznete zde.

Civilní verze samozřejmě vychází z užitkové, takže designové změny jsou velmi decentní. Jak jsme již zvyklí z modelu Partner, za předními sedačkami zmizela přepážka a místo si zde našla druhá řada sedadel, která nabízí vcelku solidní možnosti sklápění.

Na druhou stranu Bipper, na rozdíl od Partneru, nepřináší třetí zadní okno. To je zde nahrazeno jednoduše plechem a vůz ve výsledku nepůsobí tak civilním dojmem jako Parnter ve své osobní verzi.

Osobní Bipper pak nabídne solidní výbavu, která čítá airbagy, el. stahování oken, klimatizaci, ABS a další. K tomu je třeba připočítat 356 litrů základního objemu zavazadelníku, což je opět výrazně méně, než kolik nabídne Partner.

Každopádně i pro tento model bude připraven paket na špatné silnice, který přinese plastové ochrany některých částí podvozku a karosérie a navíc přidá 15 mm světlé výšce.

Jelikož Bipper byl vyvinut ve spolupráci s Fiatem a Citroenem, lze v brzké době očekávat představení osobních verzí také u těchto značek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Peugeot Bipper Teepee
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 53 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků