Peugeot Bipper Teepee, osobní dodávka

Francouzská automobilka Peugeot patří v oblasti nabídky užitkových vozů k opravdovým velikánům. V nabídce má od malých prcků až po velké dodávky. A v říjnu k tomuto výčtu přibyl ještě i střední model Bipper. Ten se nyní představuje i v částečně osobní verzi.

Tip: Představení Peugeot Bipper naleznete zde.

Civilní verze samozřejmě vychází z užitkové, takže designové změny jsou velmi decentní. Jak jsme již zvyklí z modelu Partner, za předními sedačkami zmizela přepážka a místo si zde našla druhá řada sedadel, která nabízí vcelku solidní možnosti sklápění.

Na druhou stranu Bipper, na rozdíl od Partneru, nepřináší třetí zadní okno. To je zde nahrazeno jednoduše plechem a vůz ve výsledku nepůsobí tak civilním dojmem jako Parnter ve své osobní verzi.

Osobní Bipper pak nabídne solidní výbavu, která čítá airbagy, el. stahování oken, klimatizaci, ABS a další. K tomu je třeba připočítat 356 litrů základního objemu zavazadelníku, což je opět výrazně méně, než kolik nabídne Partner.

Každopádně i pro tento model bude připraven paket na špatné silnice, který přinese plastové ochrany některých částí podvozku a karosérie a navíc přidá 15 mm světlé výšce.

Jelikož Bipper byl vyvinut ve spolupráci s Fiatem a Citroenem, lze v brzké době očekávat představení osobních verzí také u těchto značek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Peugeot Bipper Teepee
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků