Peugeot Bipper Teepee, osobní dodávka

Francouzská automobilka Peugeot patří v oblasti nabídky užitkových vozů k opravdovým velikánům. V nabídce má od malých prcků až po velké dodávky. A v říjnu k tomuto výčtu přibyl ještě i střední model Bipper. Ten se nyní představuje i v částečně osobní verzi.

Tip: Představení Peugeot Bipper naleznete zde.

Civilní verze samozřejmě vychází z užitkové, takže designové změny jsou velmi decentní. Jak jsme již zvyklí z modelu Partner, za předními sedačkami zmizela přepážka a místo si zde našla druhá řada sedadel, která nabízí vcelku solidní možnosti sklápění.

Na druhou stranu Bipper, na rozdíl od Partneru, nepřináší třetí zadní okno. To je zde nahrazeno jednoduše plechem a vůz ve výsledku nepůsobí tak civilním dojmem jako Parnter ve své osobní verzi.

Osobní Bipper pak nabídne solidní výbavu, která čítá airbagy, el. stahování oken, klimatizaci, ABS a další. K tomu je třeba připočítat 356 litrů základního objemu zavazadelníku, což je opět výrazně méně, než kolik nabídne Partner.

Každopádně i pro tento model bude připraven paket na špatné silnice, který přinese plastové ochrany některých částí podvozku a karosérie a navíc přidá 15 mm světlé výšce.

Jelikož Bipper byl vyvinut ve spolupráci s Fiatem a Citroenem, lze v brzké době očekávat představení osobních verzí také u těchto značek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Peugeot Bipper Teepee
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků