Peugeot: Auto již za 199 000 korun

Za tuto dobrou cenu dostanete užitkovou verzi oblíbeného Peugeotu 206. Není to však jediná výhodná nabídka Peugeotu v segmentu užitkových automobilů.
Peugeot: Auto již za 199 000 korun

206 XA

Nejmenším z užitkových automobilů značky Peugeot je model 206 XA. Jedná se o praktický dvoumístný automobil s nákladovým prostorem 1 130 l.

Ve výbavně modelu XA nechybí airbag řidiče, posilovač řízení (pro 1.9D), imobilizer, tónovaná skla, pásy s programovým upoutáním, výškově nastavitelný volant, přepážka, pylový filtr, příprava na rádio + 2 reproduktory, digitální hodiny + indikátor servisního intervalu .

Jako pohonnou jednotku je možné zvolit benzínový čtyřválec 1.1 litru o výkonu 60 ks nebo dieselový čtyřválec o výkonu 70 ks.

Akční cena modelu 206 XA 1.1 je stanovena na Kč 199 000,- bez DPH, navíc je součástí výbavy i autorádio z nabídky originálního příslušenství Peugeot.

Partner

Tento model je větší než 206 XA a nabízí  až 3 m3 prostoru pro náklad. V základní výbavě najdeme například posilovač řízení (kromě 1.1), imobilizér, výškově nastavitelný volant, přepážku, prosklené zadní dveře křídlové, tónovaná skla a stejně jako u 206 XA je nyní ve výbavě i autorádio.

Pod kapotou může být stejně jako u předcházejícího modelu zážehový čtyřválec 1.1 o výkonu 60 ks nebo vznětový čtyřválec 1.9 o výkonu 70 ks, navíc je však k dispozici i benzínový čtyřválec o objemu 1.4 a výkonu 75 ks nebo vznětový čtyřválec HDi o objemu 2.0 litru a výkonu 90 ks.

Peugeot Partner v současnosti můžete mít oproti běžné ceně až o 40 000 Kč levněji. Běžná základní cena je Kč 299 918,- bez DPH

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Expert

Na české trhu jsou k dispozici tři různé verze automobilu – Standard, Comfort, Polo Combi. Jednotlivé verze se odlišují jednak výbavou, kdy Standard ji má nejmenší a Polo Combi největší, a pak také uspořádáním karoserie a pohonnými jednotkami. Do všech verzí lze naložit až 4 m3 nákladu (někdy je potřeba provést malou úpravu – například vyjmout sedadla). Pro pohon modlu Expert slouží všechny výše uvedené motory, s tím, že do základní verze Standard je k dispozici pouze vznětový čtyřválec 1.9D o výkonu 70 ks.

Běžná cena základního modelu Standard je Kč 425 00,- bez DPH. V rámci akčních slev je cena až o 50 000 Kč menší. Stejně jako u předchozích automobilů obdržíte zdarma autorádio.

Klepněte pro větší obrázek


Uvažujete-li o novém automobilu do svého podnikání, neměli byste zapomenut na značku Peugeot, protože její současná nabídka patří mezi ty zajímavé, zejména model 206 XA

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků