Peugeot: Auto již za 199 000 korun

Za tuto dobrou cenu dostanete užitkovou verzi oblíbeného Peugeotu 206. Není to však jediná výhodná nabídka Peugeotu v segmentu užitkových automobilů.
Peugeot: Auto již za 199 000 korun

206 XA

Nejmenším z užitkových automobilů značky Peugeot je model 206 XA. Jedná se o praktický dvoumístný automobil s nákladovým prostorem 1 130 l.

Ve výbavně modelu XA nechybí airbag řidiče, posilovač řízení (pro 1.9D), imobilizer, tónovaná skla, pásy s programovým upoutáním, výškově nastavitelný volant, přepážka, pylový filtr, příprava na rádio + 2 reproduktory, digitální hodiny + indikátor servisního intervalu .

Jako pohonnou jednotku je možné zvolit benzínový čtyřválec 1.1 litru o výkonu 60 ks nebo dieselový čtyřválec o výkonu 70 ks.

Akční cena modelu 206 XA 1.1 je stanovena na Kč 199 000,- bez DPH, navíc je součástí výbavy i autorádio z nabídky originálního příslušenství Peugeot.

Partner

Tento model je větší než 206 XA a nabízí  až 3 m3 prostoru pro náklad. V základní výbavě najdeme například posilovač řízení (kromě 1.1), imobilizér, výškově nastavitelný volant, přepážku, prosklené zadní dveře křídlové, tónovaná skla a stejně jako u 206 XA je nyní ve výbavě i autorádio.

Pod kapotou může být stejně jako u předcházejícího modelu zážehový čtyřválec 1.1 o výkonu 60 ks nebo vznětový čtyřválec 1.9 o výkonu 70 ks, navíc je však k dispozici i benzínový čtyřválec o objemu 1.4 a výkonu 75 ks nebo vznětový čtyřválec HDi o objemu 2.0 litru a výkonu 90 ks.

Peugeot Partner v současnosti můžete mít oproti běžné ceně až o 40 000 Kč levněji. Běžná základní cena je Kč 299 918,- bez DPH

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Expert

Na české trhu jsou k dispozici tři různé verze automobilu – Standard, Comfort, Polo Combi. Jednotlivé verze se odlišují jednak výbavou, kdy Standard ji má nejmenší a Polo Combi největší, a pak také uspořádáním karoserie a pohonnými jednotkami. Do všech verzí lze naložit až 4 m3 nákladu (někdy je potřeba provést malou úpravu – například vyjmout sedadla). Pro pohon modlu Expert slouží všechny výše uvedené motory, s tím, že do základní verze Standard je k dispozici pouze vznětový čtyřválec 1.9D o výkonu 70 ks.

Běžná cena základního modelu Standard je Kč 425 00,- bez DPH. V rámci akčních slev je cena až o 50 000 Kč menší. Stejně jako u předchozích automobilů obdržíte zdarma autorádio.

Klepněte pro větší obrázek


Uvažujete-li o novém automobilu do svého podnikání, neměli byste zapomenut na značku Peugeot, protože její současná nabídka patří mezi ty zajímavé, zejména model 206 XA

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků