Peugeot 308 SW: rodinné kombi bude

Francouzská automobilka Peugeot potvrdila příchod další karosářské verze modelu 308. Na březnovém autosalonu v Ženevě bude představena produkční verze modelu SW, tedy vozu, který u minulé generace Peugeotu 307 představoval rodinnější verzi kombi, resp. hybrid mezi MPV a kombi.

Zda půjde i nová generace v tomto duchu nelze předjímat, jelikož Peugeot v minulém roce prohlásil, že klasický model Peugeot 308 SW již nebude. Ale na druhou stranu je pravdou, že žádný jiný konkurent nedokázal umístit do kombi nižší střední třídy tři řady sedadel, byť s omezeným prostorem, nikdo z konkurentů nenabídl takovou variabilitu druhé řady sedadel, a tak můžeme jen spekulovat, zda Peugeot 308 SW půjde v duchu minulé generace.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Peugeot 308 Prologue
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků