Peugeot 308: první skica

Zatímco současná generace vozu nižší střední třídy z dílny Peugeotu, model 307, má poměrně vysokou stavbu karoserie a připomíná tak vozy MPV, následovník 308 by měl mít opět (podobně jako 306) nižší konstrukci se sportovním stylingem. Skica, kterou zveřejnil AutoJournal, ukazuje kromě přídi ve stylu 407 také dynamicky střiženou záď s efektním zakončením okénka zadních bočních dveří. Nový Peugeot 308 (interní kódové označení T7) bude dle serveru Xelopolis.com stejně jako 307 dostupný jako tří a pětidveřový hatchback, přičemž nebude chybět verze SW a kupé-kabriolet.

Klepněte pro větší obrázek
Zdroj: AutoJournal

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků