Peugeot 307 parkuje na Můstku

Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek.
Peugeot 307 parkuje na Můstku
Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek. 2. června se na stěnách a podlaze koridoru spojujícím trasy A a B objevilo dopravní značení s logem 307 směrující cestující k určitému místu. Od dnešního rána na daném místě parkuje nejnovější model firmy Peugeot – hatchback 307.

Frank Le Bris, generální ředitel společnoti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., říká: “Tuto netradiční formu prezentace jsme zvolili zcela záměrně. Lidé uvidí 307 na billboardech a v televizních reklamních spotech. Ne každý však najde čas a příležitost prohlédnout si vůz zblízka. Pražané mají nyní možnost prohlédnout si horkou novinku cestou do práce. Mohou tak porovnat produkt z reklamy s přímým dojmem. Každého, koho vůz zaujme, zvu na testovací jízdy, které budou během léta probíhat u všech našich koncesionářů.”

307 představuje novou generaci vozů, kdy je kombinována nejnovější technologie s nadstandardní výbavou typickou pro vozy vyšší třídy a s atraktivním designem. V rámci nižší střední třídy, do které se Peugeot 307 řadí, přináší tento vůz kvality odpovídající nejnáročnějším požadavkům na bezpečnost uživatelů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků