Peugeot 307 parkuje na Můstku

Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek.
Peugeot 307 parkuje na Můstku
Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek. 2. června se na stěnách a podlaze koridoru spojujícím trasy A a B objevilo dopravní značení s logem 307 směrující cestující k určitému místu. Od dnešního rána na daném místě parkuje nejnovější model firmy Peugeot – hatchback 307.

Frank Le Bris, generální ředitel společnoti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., říká: “Tuto netradiční formu prezentace jsme zvolili zcela záměrně. Lidé uvidí 307 na billboardech a v televizních reklamních spotech. Ne každý však najde čas a příležitost prohlédnout si vůz zblízka. Pražané mají nyní možnost prohlédnout si horkou novinku cestou do práce. Mohou tak porovnat produkt z reklamy s přímým dojmem. Každého, koho vůz zaujme, zvu na testovací jízdy, které budou během léta probíhat u všech našich koncesionářů.”

307 představuje novou generaci vozů, kdy je kombinována nejnovější technologie s nadstandardní výbavou typickou pro vozy vyšší třídy a s atraktivním designem. V rámci nižší střední třídy, do které se Peugeot 307 řadí, přináší tento vůz kvality odpovídající nejnáročnějším požadavkům na bezpečnost uživatelů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků