Peugeot 307 parkuje na Můstku

Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek.
Peugeot 307 parkuje na Můstku
Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek. 2. června se na stěnách a podlaze koridoru spojujícím trasy A a B objevilo dopravní značení s logem 307 směrující cestující k určitému místu. Od dnešního rána na daném místě parkuje nejnovější model firmy Peugeot – hatchback 307.

Frank Le Bris, generální ředitel společnoti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., říká: “Tuto netradiční formu prezentace jsme zvolili zcela záměrně. Lidé uvidí 307 na billboardech a v televizních reklamních spotech. Ne každý však najde čas a příležitost prohlédnout si vůz zblízka. Pražané mají nyní možnost prohlédnout si horkou novinku cestou do práce. Mohou tak porovnat produkt z reklamy s přímým dojmem. Každého, koho vůz zaujme, zvu na testovací jízdy, které budou během léta probíhat u všech našich koncesionářů.”

307 představuje novou generaci vozů, kdy je kombinována nejnovější technologie s nadstandardní výbavou typickou pro vozy vyšší třídy a s atraktivním designem. V rámci nižší střední třídy, do které se Peugeot 307 řadí, přináší tento vůz kvality odpovídající nejnáročnějším požadavkům na bezpečnost uživatelů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků