Peugeot 307 parkuje na Můstku

Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek.
Peugeot 307 parkuje na Můstku
Nejnovější model Peugeot 307, který je právě uváděn na trh, si mohou prohlédnout cestující v pražském metru na stanici Můstek. 2. června se na stěnách a podlaze koridoru spojujícím trasy A a B objevilo dopravní značení s logem 307 směrující cestující k určitému místu. Od dnešního rána na daném místě parkuje nejnovější model firmy Peugeot – hatchback 307.

Frank Le Bris, generální ředitel společnoti PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., říká: “Tuto netradiční formu prezentace jsme zvolili zcela záměrně. Lidé uvidí 307 na billboardech a v televizních reklamních spotech. Ne každý však najde čas a příležitost prohlédnout si vůz zblízka. Pražané mají nyní možnost prohlédnout si horkou novinku cestou do práce. Mohou tak porovnat produkt z reklamy s přímým dojmem. Každého, koho vůz zaujme, zvu na testovací jízdy, které budou během léta probíhat u všech našich koncesionářů.”

307 představuje novou generaci vozů, kdy je kombinována nejnovější technologie s nadstandardní výbavou typickou pro vozy vyšší třídy a s atraktivním designem. V rámci nižší střední třídy, do které se Peugeot 307 řadí, přináší tento vůz kvality odpovídající nejnáročnějším požadavkům na bezpečnost uživatelů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků