Peugeot 307: Očekávaný kombík přichází

Stejně jako pětidvéřové třistasedmičky je i kombík, nazvaný Station Wagon na silnici jen těžko přehlédnutelný.
Peugeot 307: Očekávaný kombík přichází
Peugeot 307 SW v sobě kombinuje prvky klasických kombíků a automobilů kategorie MPV, ostatně částečné oblivnění automobily MPV je patrné i z běžné třistasedmičky. Velká Klepněte pro větší obrázekvariability interiéru umožňuje cestování až sedmi pasažérů.

Jednotlivá zadní sedadla je možné libovolně přemisťovat a volit, tak uspořádání jaké Klepněte pro větší obrázekuživatelům nejvíce vyhovuje. Velký vnitřní prostor má z velké části na svědomí o deset centimetrů větší rozvor než u pětidvéřového hatchbacku. K příznivé náladě na „palubě“ bude jistě přispívat i velká panoramatická skleněná střecha o celkové ploše 1,33 Klepněte pro větší obrázekmetru čtverečních – pokrývá tedy přední a první zadní řadu sedadel.

V interiéru najdeme celou řadu odkládacích prostorů, z výbavy jmenujme klimatizaci, Klepněte pro větší obrázekelektricky ovládaná okna, dvanácti voltovou zásuvku, šest vzduchový vaků (čelní, boční, průběžné) apod.

Pro pohon Peugeotu 307 SW bude nabízena paleta motorů od objemů 1.6 do 2.0 litru, včetně dvou vznětových motorů o výkonu 90 a 110 koní. Ke všem motorům je nabízena manuální pětistupňová převodovka a k zážehovému motoru 1.6 je možné získat automatickou převodovkou Porsche Tiptronic.

Přesné datum uvedení na český trh zatím nebylo stanoveno (hovoří se o přelomu května a června), stejně jako zatím nebyly stanoveny ceny.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků