Peugeot 207 sa bude vyrábať na Slovensku

Francúzska automobilka PSA Peugeot Citroën oficiálne potvrdila to, čo sme očakávali. Do výrobného programu závodu v Trnave zahrnula produkciu teraz predstaveného modelu 207, ktorý by sa mal objaviť na trhu na jar tohto roku. Trnava však nebude jediným miestom výroby dvestosedmičky, ďalšími závodmi budú španielsky Madrid a francúzske mesto Poissy.

Okrem Peugeotu 207 by sme sa mali v Trnave dočkať aj výroby Citroënu C2 a C3. V roku 2010 k nim pribudne úplne nový model, vieme však len to, že pôjde opäť o malý automobil. Bližšie informácie zatiaľ automobilka nezverejnila.

Tip: Prečítajte si naše podrobné predstavenie Peugeotu 207.

První jízda se Škodou Kamiq 1.0 TSI: Revoluci nečekejte, poctivý kus auta ano

Škoda Kamiq 1.0 TSI DSG (první svezení)

Už se těším, až si dnes večer sednu s šálkem horké kávy k počítači a zabořím se do diskuze pod tímto článkem. Na první dojem je totiž Škoda Kamiq opravdu dobrá.

dnes | Vladimír Kadera | 38 příspěvků
TEST Subaru BRZ Spec. S: BRZy, jazyk, nazývat… věci pravými jmény

Subaru BRZ Spec. S

Pokud máme věci nazývat pravými jmény, je nutno poznamenat, že zlí jazykové tvrdí, že BRZ „nejede“. A je fér přiznat, že jakkoli pro modelový rok 2019 a speciálně v limitované edici Spec. S prodělalo řadu změn, včetně například jiného naladění řídící jednotky, je na tomto tvrzení kus pravdy. To však ani náhodou neznamená, že by BRZ nebylo skvělé auto.

19.  8.  2019 | Petr Schnagl | 8 příspěvků
Minitest Toyota RAV4 2.5 Hybrid: Konečně něco, co si stojí za svým

Toyota RAV4 2.5 Hybrid (minitest)

Nová Toyota RAV4 nás už dříve překvapila extravagantním vzhledem, ale měli jsme k ní pár výhrad, které se pokusí smazat hybridní verze. Podaří se jí to?

16.  8.  2019 | Vladimír Kadera | 74 příspěvků