Peugeot 207 sa bude vyrábať na Slovensku

Francúzska automobilka PSA Peugeot Citroën oficiálne potvrdila to, čo sme očakávali. Do výrobného programu závodu v Trnave zahrnula produkciu teraz predstaveného modelu 207, ktorý by sa mal objaviť na trhu na jar tohto roku. Trnava však nebude jediným miestom výroby dvestosedmičky, ďalšími závodmi budú španielsky Madrid a francúzske mesto Poissy.

Okrem Peugeotu 207 by sme sa mali v Trnave dočkať aj výroby Citroënu C2 a C3. V roku 2010 k nim pribudne úplne nový model, vieme však len to, že pôjde opäť o malý automobil. Bližšie informácie zatiaľ automobilka nezverejnila.

Tip: Prečítajte si naše podrobné predstavenie Peugeotu 207.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků