Peugeot 207 RC, ostrá hračka zná českou cenu

Francouzská automobilka Peugeot konečně zveřejnila i cenu a výbavy pro svůj ostrý modelu 207 RC. Základní cena byla stanovena na 649 900 Kč, což je zhruba na úrovni konkurenčních vozů. A co za tyto peníze získáte?

Tip: Představení Peugeotu 207 RC naleznete zde.

Po technické stránce např. nový přímovstříkový čtyřválec z dílny PSA a BMW o objemu 1,6 litru s výkonem 128 kW (175 k). Stovku za 7,1 s a maximální rychlost 220 km/h.

Z pohledu výbavy lze říci, že 207 RC je velmi dobře vybaven. V základu naleznete šest airbagů, ABS, stabilizační systém ESP, 17" kola z lehké slitiny, manuální klimatizaci, el. ovládání oken, palubní počítač, rádio s CD přehrávačem a mnoho dalšího.

Trochu zarážející je pouze fakt, že příplatků mnoho není a kdo požaduje třeba automatickou klimatizaci, má smůlu.

Tip2: Kompletní ceník s přehledem výbavy si můžete prohlédnout zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Peugeot 207 RC

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků