Peugeot 207: miniatura třistasedmičky bez maskování (spy photos)

Nástupce populárního Peugeotu 206, model 207, vypadá jako zmenšenina větší třistasedmičky vč. nové masky alias otevřené tlamy. Ačkoliv obrázky nejsou valné kvality a na mnoha místech překáží předměty a lidé, lze poznat mnohé detaily. V některých detailech mi 207 připomíná nový Renault Clio - všimněte si zejména zádě. O motorech zatím není nic známo, předpokládáme však, že Peugeot použije klasické agregáty jako 1.4 HDI, 1.6 HDI, 1.4 8V, 1.4 16V či 1.6 16V.

Ani o rozměrech nevíme nic specifického, lze ale počítat s tím, že novinka bude o něco větší – pár cm na délku určitě výrobce přidá, stejně jako na rozvoru. Sesterský Citroen C3 má 2 460 mm, ovšem to je dnes už docela málo. Nová Kia Rio, Fiat Punto či Renault Clio mají rozvor o poznání větší.

Foto © Automedia

A jak bude vypadat interiér? Inu, možná takhle.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků