Peugeot 207: miniatura třistasedmičky bez maskování (spy photos)

Nástupce populárního Peugeotu 206, model 207, vypadá jako zmenšenina větší třistasedmičky vč. nové masky alias otevřené tlamy. Ačkoliv obrázky nejsou valné kvality a na mnoha místech překáží předměty a lidé, lze poznat mnohé detaily. V některých detailech mi 207 připomíná nový Renault Clio - všimněte si zejména zádě. O motorech zatím není nic známo, předpokládáme však, že Peugeot použije klasické agregáty jako 1.4 HDI, 1.6 HDI, 1.4 8V, 1.4 16V či 1.6 16V.

Ani o rozměrech nevíme nic specifického, lze ale počítat s tím, že novinka bude o něco větší – pár cm na délku určitě výrobce přidá, stejně jako na rozvoru. Sesterský Citroen C3 má 2 460 mm, ovšem to je dnes už docela málo. Nová Kia Rio, Fiat Punto či Renault Clio mají rozvor o poznání větší.

Foto © Automedia

A jak bude vypadat interiér? Inu, možná takhle.

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 19 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků