Peugeot 207: miniatura třistasedmičky bez maskování (spy photos)

Nástupce populárního Peugeotu 206, model 207, vypadá jako zmenšenina větší třistasedmičky vč. nové masky alias otevřené tlamy. Ačkoliv obrázky nejsou valné kvality a na mnoha místech překáží předměty a lidé, lze poznat mnohé detaily. V některých detailech mi 207 připomíná nový Renault Clio - všimněte si zejména zádě. O motorech zatím není nic známo, předpokládáme však, že Peugeot použije klasické agregáty jako 1.4 HDI, 1.6 HDI, 1.4 8V, 1.4 16V či 1.6 16V.

Ani o rozměrech nevíme nic specifického, lze ale počítat s tím, že novinka bude o něco větší – pár cm na délku určitě výrobce přidá, stejně jako na rozvoru. Sesterský Citroen C3 má 2 460 mm, ovšem to je dnes už docela málo. Nová Kia Rio, Fiat Punto či Renault Clio mají rozvor o poznání větší.

Foto © Automedia

A jak bude vypadat interiér? Inu, možná takhle.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků