Peugeot 206 Color Line: Potěšení pro oko i bankovní účet

Včera jsme vás informovali, že Peugeot začne během akce „7 dní Peugeot“ od 6. do 12. října prodávat akční model 206 Color Line. Co přináší tento model nového, v čem je jiný?
Peugeot 206 Color Line: Potěšení pro oko i bankovní účet

206 Color Line bude k dostání v tří i pěti dveřové karoserii s benzínovými motory o obsahu 1.1 a 1.4 l a v 9 barvách karosérie v kombinaci se 3 barevnými variantami interiéru. Základ výbavy tvoří úroveň XR Présence obohacená o rádio RB3 s kazetovým přehrávačem, hliníkové víčko nádrže a řadu speciálně barevně provedených prvků v interiéru.

Interiér série Color Line je laděn do barvy žluté, modré nebo červené. V těchto barvách jsou provedeny potahy sportovních sedadel (vždy v kombinaci se šedou), výplň dveří, víko odkládací skřínky a lem koberečků. Design interiéru je dále obohacen o stříbrný podklad sdružených přístrojů, hliníkové zdobení hlavice řadící páky a kovové zdobení centrální konzoly.

Za Peugeot 206 Color Line zaplatíte nejméně 299 900 korun českých.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

 

 

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků