Petrolejářský gigant se drsně navezl do elektroaut. Ve jménu lásky k řízení

6 komentářů (6 nových)

Jméno
21. července 2023 • 13:44

Buzeranti tady budou prskat.

Ev Lo
20. července 2023 • 9:05

Takže tím docela přiznávaj jak prohráli, protože prostě nezvládli absolutně to politické loby jako protistrana a vysmívali se místo aby to řešili.Jinak nevidím rozdíl mezi spalovákem a elektrem v tom kolik je v tom spyware co volá domů, dotykových černých zrcadel, dotykových plošek, šikan chůvou typu asistent jízdy v pruhu a dalších modních věcí, ono když dáte do auta obtěžující stop start, obtěžující převodovku co tajně řadí sama N při zastavení, tak si člověk asi holt koupí raději auto co stopstart nemá a nemá převodovku, je to menší zlo, i když to má furt šikany za přejetí čáry

Zlobr
20. července 2023 • 6:27

Je opravdu "osvěžující" vidět korporát, který způsobil největší ekologickou katastrofu v dějinách lidstva, jak je "neutrální" vůči pokroku, který ohrožuje jeho nechutné zisky.

Jméno
21. července 2023 • 13:43

Zpátečníci prohráli. Jenolm zákaznici to nevjedi a elektrokžápy bez dotaci nekupujou. Asi již všichni buzeranti elektrokžáp mějíjó.

Petr
20. července 2023 • 9:08

Ano jistě, zatímco elektrosektářům jde o ekologické blaho planety a dobro nás všech:-). Ten tvůj pokrok je v konečných důsledcích pro Zemi zrovna tak (a možná i víc), ekologicky "osvěžující" než těžba a zpracování ropy, jenom se teď jaksi nehodí příliš na to upozorňovat. Když si nalejeme čistého vína, budeme si muset přiznat, že na obou stranách jde jen a jenom o nechutné zisky a byznys.

k.ik
19. července 2023 • 15:33

Doporučujeme

Články odjinud